Można go gotować bez końca, stale zmieniając jagody i owoce, które składają się na kompozycję. Za każdym razem deser zachwyci Cię nowymi nutami smaku.

Aby zrobić ciasto z galaretką, potrzebujesz małego herbatnika lub ciastek, ale nasi redaktorzy zalecają wybranie herbatnika. W takim przypadku deser stanie się bardziej delikatny i przestronny.

Ciasto bez pieczenia z owocami

SKŁADNIKI

500 g kwaśnej śmietany

300 g owoców lub jagód (możesz oba)

200 g herbatników lub ciastek

200 g cukru

30 g żelatyny

GOTOWANIE

Za pomocą małego pojemnika napełnij żelatyną pół szklanki zimnej wody i pozwól jej pęcznieć przez pół godziny.

Gdy żelatyna pęcznieje, umieść ją w łaźni wodnej i powoli mieszaj, aż grudki całkowicie się rozpuszczą.

W głębokiej misce ubij śmietanę i cukier (aż kryształy cukru zostaną całkowicie rozpuszczone). Kontynuując bicie, dodaj cienki strumień żelatyny do kwaśnej śmietany.

Przykryj dno głębokiej miski folią spożywczą. Obierz owoce i pokrój je na małe kawałki. Pokrój herbatniki na kawałki (lub posiekaj ciasteczka).

Połącz owoce i kromki herbatników w głębokiej misce. Następnie wlej wszystko kwaśną śmietaną i przykryj folią spożywczą. Wstaw deser do lodówki na 2-3 godziny.

Po upływie określonego czasu wyjmij ciasto z lodówki i przełóż pojemnik do pięknego naczynia. Ostatnim akcentem jest usunięcie folii spożywczej.

Po upływie określonego czasu wyjmij ciasto z lodówki i przełóż pojemnik do pięknego naczynia. Ostatnim akcentem jest usunięcie folii spożywczej.

Gotowałeś takie ciasta bez pieczenia? Być może masz ulubiony przepis. Podziel się swoim doświadczeniem z innymi czytelnikami w komentarzach!

Przypomnij sobie MAŁY CHŁOPIEC BAWIŁ SIĘ PRZED DOMEM, KIEDY NAGLE PODBIEGŁ DO NIEGO PIES. WSZYSTKIEMU PRZYGLĄDAŁA SIĘ KOTKA. TO, CO ZROBIŁA BYŁO NIESAMOWITE

Jak informował portal „Zycie” ŻONA SŁAWOMIRA W OSTRYCH SŁOWACH O WYSTĘPIE JEDNEGO Z KOLEGÓW PO FACHU. "NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z DOBRĄ MUZYKĄ"

Zycie pisał również o JUREK OWSIAK WESPRZE AUSTRALIĘ. PIENIĄDZE Z TAMTEJSZEJ ZBIÓRKI PRZEKAZANE ZOSTANĄ ORGANIZACJI WSPOMAGAJĄCEJ WALKĘ Z POŻARAMI