Jurek Owsiak znany jest ze swojego wielkiego serca. Co roku razem ze swoją fundacją organizuje zbiórki z okazji Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem postanowił zdobyć się na inny gest.

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami. Inicjatywa Owsiaka odbędzie się 12 stycznia 2020 roku i będzie to już 28 edycja zbiorki.

WOŚP gra na całym świecie. Zbiórkę organizuje si ę także w Australii, która w tym roku będzie zbierała pieniądze na inny niż dotychczas cel.

Jak zadecydował Owsiak, australijska zbiorka przeznaczona zostanie na ratowanie życia oraz zdrowia ofiar pożarów w Australii

Jak napisał na swoim profilu 66-cio letni organizator:

„Dziękujemy, że gracie razem z nami i bardzo prosimy Was, aby pieniądze zebrane na miejscu podczas Finału w Australii nie były przekazywane Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, a zostały przesłane na rzecz działającej u Was organizacji pozarządowej, która zbiera środki na ratowanie życia i zdrowia ofiar pożarów, z którymi walczycie. Będziecie wiedzieli najlepiej, jak je zagospodarować. Pamiętajcie, że w takich momentach, zawsze solidaryzujemy się z tymi, którzy potrzebują pomocy. Wierzymy, że pokonacie żywioł, ale wiemy także, że czeka Was ogromny wysiłek, aby odbudować to, co zostało zniszczone. Zawsze możecie liczyć na nas!”

Przypomnij sobie o… JERZY OWSIAK WYRAZIŁ OPINIĘ O SŁUŻBIE ZDROWIA. "BRAKUJE 68 TYSIĘCY LEKARZY

Jak informował portal Życie:SZCZEGÓLNY FINAŁ WOŚP W GDAŃSKU MA UPAMIĘTNIĆ PREZYDENTA PAWŁA ADAMOWICZA. PODANO SZCZEGÓŁY

Portal Życie pisał również o… MAŁGOSIA SOCHA POKAZAŁA SWOJĄ CÓRKĘ. ICH WSPÓLNE ZDJĘCIE JEST ROZCZULAJĄCE