Julia Wieniawa wrzuciła na swój profil na Instagramie zmysłowe zdjęcie. Fani są zachwyceni!

Na Instagramie aktorki pojawiło się zdjęcie, które wzbudziło wśród jej fanów duży zachwyt. Gwiazda pozuje na nim w bardzo kuszącej sukience.

Julka Wieniawa lubi chwalić się swoimi wdziękami, dlatego też w podpisie pod zdjęciem wspomniała, że lubi wracać do tej fotografii.

Jak wspomniała kiedyś w wywiadzie dla ,,Jastrząb Post”, lubi pokazywać swoje ciało:

Teraz chcę być sobą. Myślę, że czasami te mocne makijaże u różnych dziewczyn są wyrazem kompleksów. Bo u mnie też były. Pamiętam, jak robiłam sztuczne rzęsy, 1:1 i myślałam, że nikt nie zauważy. Teraz jak patrzę na swoje zdjęcia, to łapię się za głowę. Byłam troszkę grubsza, nie czułam się dobrze w swoim ciele, więc tym wszystkim zakrywałam te mankamenty i jakieś takie kompleksy, których nie lubiłam. A teraz im bardziej zdrowo jem, im bardziej ćwiczę na siłowni, im bardziej lubię swoje ciało, to chce emanować tą swoją naturalnością i mniej zakrywać się.

Opublikowana przez gwiazdę fotografia, pochodzi z sesji dla magazynu ,,Viva”. Aktorka ma na sobie przezroczystą sukienkę z siatki, która na wysokości biustu posiada kwiatową aplikację. Kreacja zrobiła na komentujących duże wrażenie:

To jedno z naszych ulubionych zdjęć.

Ahhhhh…. wyglądasz olśniewająco Julia.

Nasza najpiękniejsza! – czytamy.

https://www.instagram.com/accounts/login/

Początki kariery telewizyjnej bywają zaskakujące. Zobacz, jak zaczynała popularna prezenterka: TĘ DZIENNIKARKĘ ZNAJĄ WSZYSCY, ALE NIE KAŻDY WIE, JAK ZACZYNAŁA SWOJĄ PRZYGODĘ W TELEWIZJI. TA INFORMACJA MOŻE NIEKTÓRYCH ZDZIWIĆ

Kasia Tusk kocha luksusowe gadżety. Ta torebka to prawdziwe cudeńko: CÓRKA DONALDA TUSKA CHWALI SIĘ LUKSUSOWYMI GADŻETAMI! PODCZAS SPACERU MIAŁA NA SOBIE M.IN. TOREBKĘ ZA 5 TYS. ZŁ

Ewelina Rozworska