Kasia Tusk podczas spaceru z córeczką pokazała, że lubi otaczać się luksusowymi markami. Nawet na co dzień, córka przewodniczącego Rady Europejskiej, wybiera drogie akcesoria, zarówno dla siebie, jak i swojego dziecka. 

Każda kobieta, niezależnie od sytuacji, chce wyglądać perfekcyjnie. Nie dziwi więc, zamiłowania płci pięknej do oryginalnych i ekskluzywnych marek.

Niestety, nie każda Polka może sobie pozwolić na drogie akcesoria. W przypadku, Kasi Tusk, sytuacja jest nieco inna. Córka Donalda Tuska nawet na zwykły spacer wybiera luksusowe dodatki.

Jak donosi „Fakt.pl”, córka polityka miała na sobie torebkę marki Louis Vuitton za ponad 5 tys. Ponadto, Kasia  wiozła córeczkę w wózku za prawie 2 tysiące złotych. Ponadto, Kasia wiozła córeczkę w wózku za prawie 2 tysiące złotych.

Dowiedz się więcej o życiu gwiazd: APOLONIUSZ TAJNER Z ŻONĄ I DZIECKIEM W TELEWIZJI! PARA OPOWIEDZIAŁA M.IN. O RÓŻNICY WIEKU

Przeczytaj też o niecodziennym zdarzeniu w Stanach Zjednoczonych: „WYSZŁA PRZED DOM I ZANIEMÓWIŁA” – NIETYPOWE ZDARZENIE W USA

Weronika Wojciechowska