Zetrzyj na tarce 5 sztuk mydła domowego

do wiórków mydła dodajemy taką samą ilość sody oczyszczonej, a w razie potrzeby kilka kropel aromatu w postaci olejku eterycznego, dodajemy 15 kropli olejku pomarańczowego, można też użyć olejku miętowego lub lawendowego!

Wszystko wymieszaj i włóż do dużego słoika!

Oto idealny IVF — proszek bez fosforanów, w 100% nieszkodliwy i doskonale się sprawdza! Zamknij słoik, przechowuj w suchym miejscu.

Podczas mycia wsypać bezpośrednio do zbiornika pralki w proporcji około kilku łyżek stołowych na pralkę 4 litry.

Rezultat jest super — pościel jest miękka, świeża, czysta, zarazki są zabijane, bakterie są dezynfekowane, rzeczy mają delikatny miętowy zapach i nie jest potrzebny płyn zmiękczający!

Wszystko jest czyste, miękkie jak nowe, pachnie olejkami eterycznymi, a skóra w ogóle nie swędzi, co czasem zdarza się po wypraniu ubrań w komercyjnym proszku do prania.

A oto opcja dla leniwych:

Ogólnie rzecz biorąc, nie wyrzucamy teraz żadnych pozostałości — wszystkie resztki składujemy w specjalnym słoiku: i pozwólmy im na stanie się domowym proszkiem do prania!

Jeśli nie chce Ci się robić mieszanki, wrzuć kilka mydlanych końcówek do bębna, dodaj łyżkę sody oczyszczonej i gotowe!

Doskonały, przyjazny dla środowiska, tani, szybki!

I kilka wskazówek:

Mydło lepiej zetrzeć na drobnej stronie tarki — dzięki czemu lepiej się rozpuszcza,
i na ubraniach nie będzie białych śladów z dużych kawałków).

Nie wsypuj za dużo, ten proszek oczyszcza się bardzo dobrze i dlatego wystarczy kilka łyżek do zbiornika!

Mydło nie uczula tak, jak komercyjny proszek do prania, dlatego też ubranka dziecięce prane są często w płatkach mydlanych!

Ubrania prane w mydle nie starzeją się i zachowują swój kolor i materiał jak nowe przez kilka lat! W proszku rzeczy szybko tracą swój wygląd!

Wniosek — mydło jest 1000 razy lepsze niż proszek do prania. Nasza rodzina jest o tym w 100% przekonana. Wypróbuj ten proszek i przekonaj się sam!

Przypomnij sobie: CZY WIADOMO, KIEDY BĘDZIEMY MOGLI ZDJĄĆ MASECZKI NA STAŁE? WICEMINISTER ZDROWIA POSTANOWIŁ WYJAWIĆ, KIEDY TO SIĘ STANIE. JEST KONKRETNY TERMIN

Portal "Życie" pisał również: JAKIM WYKSZTAŁCENIEM MOŻE POCHWALIĆ SIĘ KATARZYNA DOWBOR? WIĘKSZOŚĆ JEST W BŁĘDZIE. ZNANA PREZENTERKA NIE JEST Z ZAWODU DZIENNIKARKĄ, A KIMŚ INNYM

Pisaliśmy również o: JAK UPORAĆ SIĘ ZE ŚWIĄTECZNYMI PORZĄDKAMI SZYBKO I SKUTECZNIE? DOKŁADNIE ROZPLANUJ SWOJE OBOWIĄZKI, A W MGNIENIU OKA UPORASZ SIĘ ZE SPRZĄTANIEM