Poznaj ten niezwykły trik z wykorzystaniem niepozornego produktu, który każdy posiada w kuchni. Ta sztuczka pozwoli ułatwić sobie codzienne czynności, a dzięki niej nawet będziesz mógł zaoszczędzić! O co chodzi?

W czeluściach Internetu raz po raz można dostrzec przeróżne triki i sztuczki na wykonanie jakichś przydatnych przedmiotów z wykorzystaniem – z pozoru – nieużytecznych rzeczy bądź produktów spożywczych.

Ponadto, często dzięki tym internetowym sztuczkom możemy dowiedzieć się, jak np. zachować świeżość danych produktów dłużej bądź jak wykonać proste urządzenie z elementów dostępnych w domu.

Poniżej prezentujemy fenomenalny trik dnia codziennego z wykorzystaniem... folii aluminiowej! Ta sztuczka jest niesamowicie łatwa i dzięki niej można osiągnąć zaskakujące efekty.

Warzywa na parze bez odpowiedniego sprzętu?

Niemal każdy wie, że warzywa gotowane na parze są znacznie zdrowsze niż te smażone na tłuszczu. Do tego zaś potrzebna jest specjalne urządzenie, które nie należy do najtańszych.

Okazuje się jednak, że warzywa na parze można przyrządzić dzięki folii aluminiowej!

Jedyne co musisz zrobić, to uformować kulki z trzech kawałków folii, położyć na nie talerz (z warzywami bądź mięsem), następnie do patelni wlać wodę i całość przykryć pokrywką! Tak przygotowany amatorski przyrząd do gotowania na parze pozwoli “poddusić” potrawę w identyczny sposób! To wspaniałe!