To nawyk, który rozwinął się w dzieciństwie. Babcia uczyła mnie tego od najmłodszych lat. I trzeba było zamykać toaletę nie dlatego, że brzydko pachnie lub tak każe etykieta. Nie! Pokrywę należy zawsze opuszczać, aby w domu zawsze były pieniądze.

Babcia zawsze mi powtarzała: „Oleńko, zawsze opuszczaj klapę, wtedy w rodzinie będą pieniądze”.

I już dawno zauważyłam, że kiedy ja lub ktoś z mojej rodziny zapomina zamknąć toaletę, natychmiast wszystkie pieniądze odlatują. Tego samego dnia dzieje się coś niezrozumiałego: coś ze sprzętu się psuje, ktoś upuszcza telefon i tłucze ekran, rura przecieka i tak dalej. To wszystko wydaje się niewiarygodne, ale tak naprawdę jest.

Dlatego radzę wszystkim przyzwyczaić siebie i członków rodziny do tego drobiazgu. Naprawdę zawsze mam pieniądze dla tych, którzy opuszczają pokrywę toalety. Jeszcze niedawno obejrzałam film z blogerem, i on o tym mówił.

Moja babcia powiedziała; „Jeśli klapa toalety nie zostanie opuszczona, rodzina nie będzie miała pieniędzy!”.

Możesz się ze mną nie zgadzać, ale ja wierzę w przekonanie mojej babci. Wszyscy moi przyjaciele, kiedy dowiedzieli się, dlaczego moja toaleta jest zamknięta klapą, również zaczęli to robić. W efekcie spadły wydatki w ich rodzinach, a dochody wzrosły.

Możesz przynajmniej spróbować przykryć toaletę pokrywką, ponieważ nie wymaga to wysiłku. I uwierz mi, że oczekiwanie na wynik nie potrwa długo!