Marek Perepeczko, czyli legendarny Janosik zmarł w 2005 roku, a jego grób znajduje się na Cmentarzu Powązkowskim w Warszawie. Znany aktor, który w ciągu życia wcielił się brawurowo w wiele niesamowitych ról i cieszył się w naszym kraju wielką estymą i popularnością zmarł na skutek rozległego zawału serca.

Jego odejście było szokiem nie tylko dla licznych fanów, ale przyjaciół ze środowiska aktorskiego, filmowego i teatralnego, a także dla żony Agnieszki Fitkau-Perepeczko. Jak wygląda grób znanego artysty piętnaście lat po jego śmierci. Ten widok napawa smutkiem i przyprawia o łzy.

Miejsce spoczynku Marka Perepeczki wywołuje żal u wszystkich jego fanów. Minęło 15 lat, to naprawdę przykre

Grób Marka Perepeczki można oczywiście odwiedzić podczas spaceru po Powązkach, jednak całej Polsce widok nagrobka znanego aktora postanowili pokazać redaktorzy Super Expressu i zrobili to w rocznicę śmierci artysty. To, co można zobaczyć na zdjęciach jest bardzo przykre i ten widok naprawdę napawa wielkim smutkiem.

Marek Perepeczko i jego żona w dzień śmierci aktora zjedli wspólnie obiad w jego mieszkaniu w Częstochowie. Aktorka nie została u męża na noc, ale chwilę przed snem rozmawiała z nim przez telefon. Nie przypuszczała, że będze to ich ostatnia rozmowa. Marek Perepeczko zmarł w nocy, a przyczyną był rozległy zawał serca.

Nie da się ukryć, że aktor przez lata zmagał się z dużą nadwagą, a on sam na dziesięć dni rpzewidział, że może stać się coś złego właśnie z tego powodu.

„Ta nadwaga mnie kiedyś zabije. To wielkie szczęście, że nikt nie będzie po mnie płakał” - stwierdził aktor w ostatnim wywiadzie, cytowany przez Pikio.

Na pogrzebie artysty było ponad dwieście osób, a nad urną z prochami zmarłego przyjaciela przemawiał Stefan Friedmann. Został pochowany w rodzinnym grobowcu na warszawskich Powązkach.

Niestety, widok grobu Marka Perepeczki to naprawdę przykry obraz. Nagrobek daje wrażenie zaniedbanego, na płycie nagrobnej stoi kilka zniczy, a ona sama pokryta jest suchymi liśćmi. Próżno szukać tu też kwiatów. Aż trudno powstrzymać łzy.

fot. Wikimedia Commons/Elliot100

Jak informował portal "Życie": DISCO POLO Z POTĘŻNĄ DOTACJĄ Z MINISTERSTWA KULTURY. CHOĆ WYPŁATY WSTRZYMANO TO ŚRODOWISKO KOMENTUJE SPRAWĘ. POJAWIŁY SIĘ WYPOWIEDZI GWIAZD MUZYKI

Przypomnij sobie: RATOWNICY MEDYCZNI PILNIE POSZUKIWANI, JEDNAK STAWKI ZA ICH PRACĘ SĄ TOTALNIE ZDUMIEWAJĄCE! AŻ TRUDNO UWIERZYĆ, ŻE MOŻNA PRACOWAĆ ZA TYLE, O CO CHODZI

Portal "Życie" pisał również: ALEKSANDRA KWAŚNIEWSKA ZASKOCZYŁA FANÓW W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH. WRZUCIŁA ARCHIWALNE ZDJĘCIA SPRZED WIELU LAT, NIEKTÓRZY NIE MOGĄ JEJ POZNAĆ