Seweryna dokładnie pamiętamy z szóstej edycji popularnego programu „Rolnik szuka żony”. Mężczyzna był bardzo rozchwytywany, jednak mimo ogromnego powodzenia finalnie nie stworzył związku z żadną z uczestniczek programu.

Mężczyzna nie zachował się dojrzale

Jak przypomina portal Plotek, podczas szóstej edycji „Rolnik szuka żony” Seweryn zachował się niezbyt fair w stosunku do jednej z uczestniczek. Mężczyzna nieustannie starał się zdobyć zainteresowanie Marleny. Kiedy wreszcie kobieta przyznała, że jest w nim zakochana, on sam stwierdził, że ma zbyt duże wyobrażenia i nic z tego nie będzie.

Co więcej, całą sytuację bacznie obserwowała inna uczestniczka show – Diana, która zdemaskowała podstęp mężczyzny. Finalnie atmosfera w programie zrobiła się bardzo napięta, a Seweryn nie związał się z żadną z uczestniczek.

YouTube: Rolnik szuka żony

Seweryn chce od nowa ułożyć swoje życie?

Jak się okazuje, jakiś czas temu Seweryn zdecydował, że przeprosi Marlenę za zaistniałą sytuację, bowiem nadal źle się z tym czuje.

- Dzisiaj postąpiłbym inaczej, ale stało się tak, a nie inaczej. Teraz mogę tylko życzyć Marlenie, żeby była tak szczęśliwa, jak ja. Mam nadzieję, że już nie ma do mnie żalu – wyznał mężczyzna.

Co więcej, w tym samym wywiadzie dla magazynu „Rewia” Seweryn wyznał, że ma bardzo poważne plany wobec swojej obecnej partnerki, z którą mieszka już od roku.

Jak się okazuje wybranką serca Seweryna jest niejaka Magda. Seweryn wyznał, że na poważnie od pewnego czasu oboje myślą już o ślubie. Kiedy wreszcie mężczyzna stanie przed ołtarzem?

YouTube: Rolnik szuka żony