Przeznaczenia płynu do naczyń nikomu nie trzeba tłumaczyć. Jak się okazuje pomimo jego podstawowego zastosowania, płyn do naczyń sprawdza się także w inni postaci. Jakiej? To cię zaskoczy!

Mężczyzna wziął torebkę i wlał do niej płyn do naczyń. To, co udało mu się stworzyć jest genialne!

Niewielu zdaje sobie sprawę z tego, że płyn do naczyń wlany do woreczka i zamrożony, rewelacyjnie sprawdzi się jako chłodny kompres na rany czy np. chłodzący wkład do torebki, który pozwoli nam zachować chłodną temperaturę naszego napoju w upalny dzień.

To rewelacyjny sposób, który sprawdzi się np. wtedy, kiedy nie mamy pod ręką woreczków do lodu, a koniecznie potrzebujemy zrobić sobie chłodzący okład.

Chłodzący kompres z płynu do naczyń, jak zrobić?

Co ci będzie potrzebne:

  • zamykanej plastikowej torebki do zamrażania
  • 250 ml płynu do naczyń
  • 60 ml alkoholu do odkażania / alkoholu izopropylowego

Jak wykonać:

1. Alkohol i płyn do naczyń wlać do plastikowej torebki. Jeśli nie masz płynu możesz także użyć samej wody i zmieszać ją w proporcjach 1 do 1 z alkoholem.

2. Z napełnionej do ¾ torebki usuń nadmiar powietrza.

3. Włóż torebkę do zamrażarki i poczekaj aż zamarzanie. Pamiętaj aby ułożyć torebkę w pionie. Rozmrażaj i zamrażaj do woli!

Przypomnij sobie o… JAK WYHODOWAĆ W DOMU WŁASNE DRZEWKO CYTRYNOWE Z NASIONKA. TO BARDZO ŁATWE

Jak informował portal Życie: PEWNA DZIEWCZYNA NIE MOGŁA USPOKOIĆ NERWÓW. POSTANOWIŁA SKORZYSTAĆ Z RADY BABCI. OKAZAŁA SIĘ ONA STRZAŁEM W DZIESIĄTKĘ

Portal Życie pisał również o… NIESAMOWITE ZASTOSOWANIA SODY OCZYSZCZONEJ. TEN BIAŁY PROSZEK PRZYDAJE SIĘ W KAŻDEJ SYTUACJI