Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein – Kraśko są małżeństwem od 2008 roku. Para doczekała się trójki dzieci. Dziennikarz wrzucił na swój Instagram zdjęcie, na którym pozuje z kilkoma znanymi gwiazdami, wśród których znalazła się też Edyta Górniak. Fotografia wywołała niemałe emocje, w tym zapewne u żony Kraśki.

Dziennikarz i diwa polskiej piosenki byli w przeszłości parą. Ich związek był bardzo intensywny, szybko zdecydowali się razem zamieszkać. Relacja jednak nie przetrwała i każde z nich poszło w swoją stronę.

Jak poinformował Plotek, Piotr Kraśko, który od wielu lat trwa w szczęśliwym małżeństwie, miał teraz okazję porozmawiać z byłą dziewczyną. Dziennikarz prowadził wraz z Kingą Rusin niedzielne wydanie DDTVN, którego gwiazdą była Edyta Górniak.

Po zakończonej rozmowie, prowadzący zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie z Górniak oraz Anitą Lipnicką, która również uczestniczyła w rozmowie. Kraśko zdecydował się na opublikowanie fotografii na swoim Instagramie.

Na reakcję jego żony nie trzeba było długo czekać. Karolina Ferenstein – Kraśko skomentowała: – W domu pranie jest i prasowanie! Koleżanki do pomocy też możesz zaprosić. Jest co robić przy trójce dzieci!

Dziennikarz szybko jej odpowiedział: – @karolinaferenstein_krasko Właśnie wszystkie rozmowy były o dzieciach i prasowaniu. Jakbyś przy tym była.

Swoje trzy grosze do rozmowy dorzuciła też Kinga Rusin: – ja to nawet odkurzyć mogę! Przecież wiesz

https://www.instagram.com/p/B4KL8p7FSBw/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

Była dziewczyna Piotra Kraśki niezmiennie zachwyca swoim stylem: EDYTA GÓRNIAK NA KONFERENCJI PRASOWEJ NOWEGO PROGRAMU TVN. JEJ KREACJA OLŚNIŁA WSZYSTKICH!

Lubisz Paulinę Sykut – Jeżynę? Poznaj więcej faktów na temat jej kariery: TĘ DZIENNIKARKĘ ZNAJĄ WSZYSCY, ALE NIE KAŻDY WIE, JAK ZACZYNAŁA SWOJĄ PRZYGODĘ W TELEWIZJI. TA INFORMACJA MOŻE NIEKTÓRYCH ZDZIWIĆ

Joanna Tec