Zenek Martyniuk jest niekwestionowanym królem disco polo w Polsce. Wokalista ma w naszym kraju rzesze wiernych fanów. Jego największy dotychczasowy przebój „Przez Twe oczy zielone” ma prawie 175 milionów wyświetleń na YouTube. Teraz Martyniuk wydał nową piosenkę. Czy będzie to kolejny niezapomniany hit?

Chociaż w ostatnich tygodniach o Zenku Martyniuku słyszymy najczęściej z powodu zawiłych perypetii małżeńskich jego syna Daniela, król disco polo nie przestał tworzyć. Piosenkarz przedstawił fanom swój kolejny utwór pt. „Jola”.

Najnowsza piosenka opowiada o miłości. Większość przebojów Martyniuka dotyczy właśnie tego wzniosłego uczucia i między innymi za to tak bardzo kochają go jego liczni fani.

Być może „Jola” stanie się kolejnym niezapomnianym przebojem, a końcówka roku będzie należeć do Zenka. Nie wykluczone, że nowy utwór Martyniuka będzie hitem tegorocznego Sylwestra.

– Widziałem dziś na mieście ją i świat jakby nagle piękniejszy się stał. Zakochałem się. Gdy szła miastem włosy rozwiał jej wiatr, jak słońce świeciła mi prosto w twarz. Przy niej mógłbym zmienić się – brzmi fragment pierwszej zwrotki nowego hitu Martyniuka.

– Jola, krzyknął za nią ktoś, kto ją zna. Jola, tak na imię ma, od dziś miłość ma. O Jola – brzmi refren przeboju.

O problemach małżeńskich syna Zenka Martyniuka można przeczytać tutaj: ZENEK MARTYNIUK URATOWAŁ MAŁŻEŃSTWO SYNA. TERAZ ZAMIERZA ODPOCZYWAĆ W TURCJI

Sprawdź również: EDYTA GÓRNIAK NIEUSTANNIE BŁYSZCZY. JEJ OSTATNIA ZJAWISKOWA KREACJA ZACHWYCIŁA INTERNAUTÓW!

Źródło: „pikio.pl”