Daniel Martyniuk i jego żona Ewelina mają za sobą ciężki okres. Jak pisaliśmy niedawno, synowa króla disco polo złożyła pozew o rozwód. Na szczęście, tamto wydarzenie przeszło już do historii. Jak się okazuje wszystko dzięki interwencji Zenka Martyniuka.

Daniel i Ewelina pobrali się w zeszłym roku. Ich huczne wesele było medialnym wydarzeniem. Zaraz po ślubie w małżeństwie coś zaczęło się psuć. Para rozstała, gdy Ewelina była jeszcze w ciąży.

Początek małżeństwa Martyniuków nie należał do udanych. Jeszcze niedawno w prasie krążyły informacje o rozwodzie młodego małżeństwa. Na szczęście sytuacja się zmieniła. Jak twierdzi Daniel para jest znów razem i póki co nie planuje rozwodu!

Zapewniam. W tej kwestii jest wszystko w jak najlepszym porządku. Ewelina i ja jesteśmy razem. (…) Już o tym nie myślimy, żadnego rozwodu nie będzie! – powiedział  Daniel.

Wzorem dla pary może być sam Zenek, który w związku z żoną spędził już 30 lat. To własnie on, jako ojciec z pewnością służył przykładem swoim dzieciom.

Jest dobrze. Dogadują się. Oboje potrzebują spokoju i odpoczynku od medialnego zgiełku – skomentował związek syna Zenek.

Na szczęście król disco polo może cieszyć się już szczęśliwym związkiem syna i jedyne obowiązki, które mogą na niego spaść w związku z nowożeńcami, to opieka nad wnuczką. By podołać dziadkowym zadaniom, gwiazdor zamierza ładować baterie na urlopie w Turcji.

Zobacz także: PIERWSZY PRZEZROCZYSTY TELEWIZOR JUŻ W SPRZEDAŻY! WIEMY, ILE KOSZTUJE

Źródło:”JastrząbPost.pl”