Na światło dzienne wyszedł prawdziwy powód eliminacji jednej z par. Wbrew pozorom nie były to błędy techniczne na parkiecie. Niektórzy zastanawiają się, na ile w takim razie można ufać jurorom.

Programy rozrywkowe emitowane w telewizji, w których pojawia się wątek konkurowania między sobą zawsze budzą wiele emocji w widzach. Szczególnie widoczne jest to, gdy uczestnikami są różnej maści celebryci. Nie inaczej było podczas emisji najświeższego odcinka.

Odcinek ten rozpoczął się szaloną prywatką – pierwszy taniec do hitu zespołu Boys „Jesteś szalona” zachwycił widzów i wprowadził ich w odpowiedni nastrój, bo dalej było już tylko bardziej imprezowo. Magda Bereda i Kamil Kuroczko, którzy konsekwentnie w każdym odcinku spotykają się z ogromnymi problemami na parkiecie, znowu uniknęli eliminacji. Andrzej Grabowski był zadowolony z ich postępów, chociaż Ivona Pavlović jak zwykle nie powstrzymała się od uszczypliwych komentarzy.

Akop Szostak i Sara Janicka poradzili sobie nieco lepiej. Zdobyli 18 punktów – jeden więcej od Magdy Beredy – ale na tym skończyło się ich szczęście. Akop Szostak usłyszał wiele komentarzy na temat tego, że w tańcu jego ciało jest za sztywne, a stopy nie ruszają się w rytm muzyki. I tym razem usłyszał je po raz ostatni, ponieważ pod koniec odcinka okazało się, że to jemu przyszło pożegnać się z programem.

Zobacz także: CÓRKA ZNANEJ AKTORKI ZOSTANIE MATKĄ

Jak się okazuje, Akop Szostak miał ostatnio poważne problemy z kręgosłupem, które utrudniały mu nie tylko taniec, ale nawet podstawowe czynności. W takiej sytuacji prawdopodobnym jest, że jurorzy Tańca z Gwiazdami zdecydowali się wyeliminować tę parę nie tylko dlatego, że nie szło im za dobrze na parkiecie, ale też po to, aby chronić Akopa Szostaka przed potencjalną kontuzją.

W Internecie można spotkać się z oburzeniem i zniesmaczeniem widzów, którzy uważają, że lepiej byłoby, gdyby jurorzy wprost powiedzieli, dlaczego Akop Szostak odchodzi z programu.

Zobacz także: NAJLEPSZY CZAS NA JESIENNY SPACER

Źródło: „pikio.pl”