Anna Korcz, córka znanej z serialu „Na Wspólnej” aktorki Anny Korcz już niedługo zostanie matką. Swoją radosną nowiną pochwaliła się za pomocą mediów społecznościowych.

Anna Korcz w ubiegłym roku poślubiła swojego wieloletniego partnera Piotra Kalitowskiego. Ślub odbył się w kościele pod wezwaniem świętego Stanisława Kostki w Warszawie, natomiast przyjęcie weselne w domu weselnym Zacisze, które należy do jej matki. Wśród gości znalazło się sporo gwiazd, m.in. Anna i Robert Lewandowscy, Marcelina Zawadzka oraz Zofia Zborowska.

To wtedy pojawiły się pierwsze pogłoski o ciąży Pani Młodej. Znana widzom serialu Anna Korcz, pełna emocji związanych z uroczystością córki stwierdziła, że dzisiaj zostanie teściową, a już niedługo – babcią.

Zobacz również: ZNANA JURORKA UWODZIŁA GO W PROGRAMIE NA ŻYWO. JAK ZACHOWAŁ SIĘ KRZYSZTOF IBISZ?

Dziś nie mamy już żadnych wątpliwości, gdyż sama Anna Korcz za pośrednictwem Instagrama opublikowała zdjęcie z ciążowym brzuchem. Równie wymowny jest komentarz przyszłej mamy: „…a przed 30 urodzę dziecko. Tak łatwo powiedzieć a życie samo pisze scenariusze. Moje 29 urodziny spędzamy w Trójkę, więc plan się powiedzie. Trochę sobie to wszystko tak zaplanowaliśmy i wymarzyliśmy”.

Zobacz również: NIEZWYKŁY SPOSÓB NA WYKORZYSTANIE RAJSTOP. ZOBACZ CO MOŻNA Z NICH WYCZAROWAĆ

Źródło: „fakt.pl”