Magdy Gessler nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Prowadząca program „Kuchenne rewolucje” wzbudza wiele emocji od dawna. Jedni uważają ją za osobę szczerą do bólu, która wie czego chce od życia, i która konsekwentnie dąży do celu, a inni sądzą, że jest zbyt kontrowersyjna i „robi z siebie nie wiadomo kogo”. Dla jeszcze innej grupy ludzi jest innowatorką oraz „ostatnią deską ratunku”, a jej pomysły oraz doświadczenie chcą zastosować w swoich restauracjach, których rentowność najczęściej nie jest satysfakcjonująca. Do którejkolwiek grupy byśmy się nie zaliczali, jedno musimy oddać celebrytce – jest prawdziwą kobietą biznesu, która nie spoczywa na laurach i szuka nowych możliwości zarobku, a każde przedsięwzięcie, którego realizacji się podejmuje, najzwyczajniej w świecie „zamienia w złoto”.
Tym razem Magda Gessler wydała grę planszową, w której przygotowanie różnych posiłków możemy połączyć w zarabianiem pieniędzy.

Gra planszowa „Kuchenny poker” to rywalizacja na miarę Master Chef’a. Wydaje ją firma, która związana jest z grą Eurobusiness. Magda Gessler pracowała zarówno nad stroną wizualną gry, jak i merytoryczną – na potrzeby gry stworzyła nawet specjalne przepisy!

Na oficjalnej stronie gry kuchennypoker.pl znajduje się opis gry. „Na przygotowanie czeka dwanaście dań należących do czterech kuchni świata, a ty jesteś jednym z konkurujących ze sobą kucharzy. Kto pierwszy skompletuje składniki potrzebne do sporządzenia wybranej potrawy, zgarnia kasę za jej sprzedaż, więc nie daj się ubiec”.

Gracze posługują się sztuczną walutą, która została wymyślona przez Magdę Gessler. Dzięki niej można nabywać kolejne składniki i zarabiać na potrawach.

Za każde skompletowane danie gracz dostanie gotówkę, by kupować składniki na kolejne potrawy. Ten aspekt gry bardzo cieszy Magdę Gessler, która na swoim profilu Instagrama napisała: „Moja waluta jeszcze nie w kantorach.… a w nowej grze!”

„Kuchenny poker” zaskakuje tak, jak celebrytka. W grze napotkać można na różne wyzwania np. trafić na karalucha w potrawie lub znaleźć magiczną chochlę, która zastąpi każdy z potrzebnych składników spożywczych.

Ta gra może być kolejnym biznesowym strzałem w dziesiątkę Magdy Gessler. Tym bardziej, że zgodnie z opisem producenta w grze może uczestniczyć od 2 do 5 osób. W sam raz na spotkanie towarzyskie. Rozgrywka może trwać od 30 do 90 minut. Nie jest wymagająca intelektualnie, a jedynym ograniczeniem wieku dla uczestników jest umiejętność czytania.

Gra nie tylko bawi, ale także uczy dobrego rozporządzania gotówką oraz zarządzania biznesem restauracyjnym.

Lubisz sekrety i tajemnice? Ten artykuł jest dla Ciebie: PRZECIĘTNY CZŁOWIEK SKRYWA AŻ 13 SEKRETÓW. SPRAWDŹ, CZY POSIADASZ KTÓRYŚ Z NICH!

Inni ludzie nie traktują Cię poważnie? To powinno Cię zaciekawić: CHCESZ WIEDZIEĆ, JAK SIĘ ZACHOWAĆ W KAŻDEJ SYTUACJI? OTO ZASADY SAVOIR-VIVRE, KTÓRE POWINIENEŚ ZNAĆ!

https://www.instagram.com/accounts/login/

Piotr Otto