Marta Kaczyńska, bratanica prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego cały czas budzi medialne zainteresowanie. Szczególnie interesujące zdaję się być jej życie uczuciowe. Według źródła, małżeństwo Kaczyńskiej ma szanse wkrótce się zakończyć.

Życie uczuciowe Kaczyńskiej od zawsze było tematem zainteresowania mediów. Jak donosi Pikio.pl, małżeństwo bratanicy obrońcy wartości rodzinnych Jarosława Kaczyńskiego, chyli się ku końcowi. Podobno prawniczka planuje rozwód.

Piotr Zieliński, mąż Kaczyńskiej, na co dzień pracuje w Warszawie. Z racji tego, że kobieta mieszka w Sopocie, para spędza ze sobą tylko weekendy. Wchodząc w związek z biznesmenem Kaczyńska wiedziała, że będzie to związek na odległość, zdaniem bliskiego znajomego, parze zaczynają doskwierać związane z nim problemy.

Zamartwiała się, że mąż nie ma okazji obserwować postępów małego Stasia. Nie chciała, by umknęło mu, jak chłopiec uczy się chodzić, wypowiada pierwsze słowa. Nawet w środku tygodnia wsiada w auto i bez wahania pokonuje 350 kilometrów. Pragnie być blisko ukochanej. Zwłaszcza teraz, gdy rozpoczął się rok szkolny i Marta musi więcej uwagi poświęcić dziewczynkom. Pragnie ją odciążyć w rodzicielskich obowiązkach.- zdradza.

Jaka myślicie, czy związek Kaczyńskiej i Zielińskiego przetrwa?

Nowe zmiany w rządzie. Sprawdź: ZMIANY W RZĄDZIE PIS. DOTKNĄ RÓWNIEŻ ZBIGNIEWA ZIOBRO

Poznaj Kana małego wielkiego bohatera: MAŁY WIELKI BOHATER. POZNAJCIE KENA – CHŁOPCA, KTÓRY W WIEKU 8 LAT ZAŁOŻYŁ SCHRONISKO

Ewelina Rozworska