Związek Justyny Kowalczyk i alpinisty Kacpra Tekieli rozwija się. Para pokazała się wspólnie na gali z okazji 100-lecia Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

Justyna Kowalczyk osiągnęła w życiu sportowy sukces. Nie tak dobrze – do tej pory- układało jej się w życiu prywatnym. Jak sama przyznała, największy cios spotkał ją 6 lat temu, kiedy to straciła ciąże.

Napisałam najprostszymi słowami na świecie: straciłam Dzieciątko. Tak, żeby nie było żadnych wątpliwości. Nie wiem, jak można było pomyśleć, że chodziło o psa. Ja nawet rybki w akwarium nigdy nie miałam, bo wychowałam się na wsi, gdzie się zwierząt w domu raczej nie trzyma. Piesek, którego niedawno podarował mi brat, żebym miała się kim zająć, jest moim pierwszym. Tak, byłam w ciąży, poroniłam rok temu w maju, na obozie treningowym. Na samym początku obozu. Właśnie wtedy, gdy się szykowałam do wyprostowania swoich ścieżek. Wiadomo, że gdybym donosiła tę ciążę, dość zaawansowaną, nie wystartowałabym w Soczi. Miałam już w planie inne życie, przynajmniej na najbliższy rok – powiedziała w wywiadzie dla Gazety Wyborczej Kowalczyk.

Jak widzimy szczęście się do niej uśmiechnęło. Sportsmenka jest w związku z 35 letnim alpinistą – Kacprem Tekieli.

Para pierwszy raz pokazała się wspólnie na gali z okazji 100-lecia Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

https://www.instagram.com/accounts/login/

Edyta Górniak w olśniewającej kreacji: EDYTA GÓRNIAK NA KONFERENCJI PRASOWEJ NOWEGO PROGRAMU TVN. JEJ KREACJA OLŚNIŁA WSZYSTKICH!

Klasyk i ekstrawagancja w jednym. Oto cała Elżbieta II: BRYTYJSKA MONARCHINI ZASKOCZYŁA STROJEM! CO ZNALAZŁO SIĘ NA JEJ SUKNI?

Ewelina Rozworska