Królowa Elżbieta II często wprawia swoim nienagannym wyglądem nie tylko poddanych, ale również specjalistów z branży modowej. Tym razem głowa brytyjskiej monarchii zaskoczyła zamiłowaniem do motywów zwierzęcych. Nie, nie chodzi o panterkę. Sprawdźcie sami, co znalazło się na jej sukience!

Elżbieta II jest najdłużej panującą królową w historii Zjednoczonego Królestwa. Przez kilka dekad swoich rządów udało się jej znaleźć miejsce w sercach tysięcy poddanych i nie tylko. Losy brytyjskiego dworu śledzą i podziwiają fani na całym świecie.

Interesująca aplikacja na sukni Królowej Elżbiety!

Monarchini, dzięki nietypowym stylizacjom stała się ikoną brytyjskiej mody. Mało która 93-latka przykłada taką wagę do kroju i kolorystyki strojów, które nosi.

Królowa po raz kolejny zszokowała fanów brytyjskiego dworu, stawiając na modną i intrygującą stylizację. Zamiast włożyć jedną z kultowych garsonek, postawiła na sukienkę z nietypowym nadrukiem.

Taki strój zaprezentowała podczas prywatnej audiencji w Pałacu Buckingham, podczas której przywitała ambasadorów z Laosu i Etiopii.

Klasyka i ekstrawagancja w jednym. To cała Królowa Elżbieta!

Z pozoru klasyczna mała czarna z nadrukiem w kwiaty kryła jednak prawdziwą tajemnicę. Dopiero na zdjęciach, fani Królowej wypatrzyli wśród delikatnych aplikacji… sowę i wiewiórkę!

Królowa dobrała pasujące czarnymi czółenka i nieodzowną torebkę Launer w kształcie pudełka, która wydaje się być jej charakterystyczną torbą Launer. Stylizację dopełnił perłowy komplet.

https://www.instagram.com/accounts/login/

Andrzej Duda oburzony opinią opozycji o nowym minimalnym wynagrodzeniu! Dowiedz się, co myśli prezydent RP: DOSADNE SŁOWA ANDRZEJA DUDY O PŁACY MINIMALNEJ. „DOŚĆ SŁUCHANIA TYCH BZDUR!”

Jaki negatywny wpływ na nasze zdrowie może mieć zwykła herbata? O tym w: MILIONY POLAKÓW PIJE JĄ CODZIENNIE! MOŻE BYĆ SZKODLIWA DLA ZDROWIA?

Joanna Zegarlicka