Paweł Małaszyński, znany z takich produkcji jak na przykład „Magda M.” czy też „Świadek koronny”, nigdy nie afiszował się swoim życiem prywatnym i rodziną. Jak się niedawno okazało, aktor ma prawie dorosłego syna. Po jego występie w telewizji śniadaniowej został porównany do jednego z najbardziej rozpoznawalnych piosenkarzy. Sprawdź kogo.

Aktor od kilkunastu lat jest częścią zespołu rockowo-grunge’owego, Cochise. Grupa muzyków pojawiła się nawet na kilku dużych festiwalach muzycznych: Impact Festival czy Przystanku Woodstock.

Do sieci właśnie trafił nowy utwór „The Weeping Song” promuje nowy album zespołu Cochise, „Exit: A Good Day To Die” i teledysk, w którego kręceniu wziął udział syn artysty.

Jak donosi Fakt, w związku z tym Piotr Małaszyński wraz z synem Jeremiaszem pojawił się w programie „Dzień Dobry TVN”.

– Szczerze mówiąc, na początku nie wiedziałem co o tym sądzić, ale teraz uważam, że dobrze zrobiłem i jestem zadowolony z tego – mówił piętnastolatek o wątpliwościach przed nagraniem klipu.

Przy okazji również zdradził, że nie lubi muzyki, którą tworzy jego ojciec, więc nie często wspiera go na koncertach. Zdradził również, że fani zespołu myślą, że jest bratem Dawida Podsiadło i widzą duże podobieństwo do wokalisty.

– Nigdy nie traktowałem mojego syna jak dziecko, zawsze starałem się być wobec niego bardzo szczery i mówić, co mnie boli. Nie lubię tajemnic. Jestem nadopiekuńczy. (…) Jestem w stanie oddać życie za swoje dzieci – zdradził też kilka szczegółów sam Małaszyński.

Jeśli interesujesz się polskim show-biznesem, sprawdź to: UCZESTNICZKA „PROJEKTU LADY” ZRZEKŁA SIĘ PRAWA DO OPIEKI NAD DZIECKIEM: PODJĘŁAM NAJLEPSZĄ DECYZJĘ

Zobacz również, o czym pisaliśmy w tym tygodniu: UCZESTNICZKA „TOP MODEL” PO RAZ KOLEJNY ZASKAKUJE. MA WŁASNY SKLEP INTERNETOWY!

Izabela Ziel