Klaudia El Dursi to jedna z uczestniczek „Top Model”, wokół której jest wciąż głośno. Okazało się, że modelka prowadzi własny sklep z ubraniami. Jakie są ceny?

Klaudia El Dursi to najstarsza uczestniczka nowej edycji „Top Model”. Pierwszy raz w historii programu przyznano złoty bilet – należał się właśnie jej. Ma już doświadczenie w modelingu, a co jakiś czas ujawniane są nowe fakty z życia 30-latki.

Klaudia El Dursi próbowała już swoich sił w show-biznesie. Zdecydowała się także na prowadzenie własnego sklepu internetowego. W programie wspomniała, że sama szyje i posiada sklep internetowy z ubraniami.

Jak podaje Plotek, sklep, o którym mówiła, to „Dursi”. Klaudia sprzedaje odzież kobiecą. Ceny? Jak w drogich markach. Za sukienkę zapłacimy od 600 do 1000 zł, spodnie i koszule – 629 zł.

Najtańsze rzeczy to bluzki i body – kosztują niespełna 500 zł. Ceny, jak widać, są dość wysokie.

Chcesz znać więcej faktów z życia gwiazd? Sprawdź tutaj: ANNA MUCHA O KROK OD POWAŻNEJ CHOROBY. GWIAZDA ZDECYDOWAŁA SIĘ NA SZCZERE WYZNANIE

Interesuje Cię, co się dzieje w nowej edycji „Top Model”? Zobacz: NIEBYWAŁA HISTORIA JEDNEJ Z UCZESTNICZEK TOP MODEL. OJCIEC CHCIAŁ JĄ KIEDYŚ… SPRZEDAĆ!

Martyna Piotrowska