Polsko-czeska piosenkarka postanowiła podzielić się z fanami, jakie gniazdko uwiła dla swojego synka. Czy gwiazda wpadła w prawdziwy szał i kupuje małemu ubranka tylko od projektantów? A może podeszła do rodzicielstwa bardziej z głową niż inne celebrytki?

Ewa Farna dopiero kilka miesięcy temu została mamą. Od tego czasu nie chwaliła się swoim życiem prywatnym, raczej chciała je zachować dla siebie. Na jej kontach w serwisach społecznościowych nie pojawiały się relacje z synem, ponieważ gwiazda nie chciała by jego wizerunek był upubliczniany. Dopiero teraz uchyliła rąbka tajemnicy…

Zobacz także: WYKONUJĄC PROSTE BADANIE MOŻESZ URATOWAĆ SWOJE ŻYCIE. DOWIEDZ SIĘ, JAK WYKRYĆ CHOROBĘ WE WCZESNYM STADIUM!

Ewa Farna zdradziła, jak aktualnie mieszka jej potomek. Piosenkarka pokazała, gdzie śpi i bawi się maleństwo. Dziecięce łóżeczko rozczuliło fanów. Z relacji gwiazdy wynika, że nie wpadła w macierzyński szał i nie zamierza rozpuszczać syna. Wraz z partnerem nie zainwestowała więc w wymyślne zabawki i dekorację.

– Postawiłam sobie łóżeczko Shnuggle do łóżka i dzięki Bogu, że jest taka opcja. Potem można zmienić na większego dzidzia, więc masz jedno łóżeczko na parę lat – poinformowała wokalistka.

Zobacz także: DAŁA WOLNY WYBÓR DZIECKU. TOKARCZUK NIE OCHRZCIŁA SYNA I WCALE TEGO NIE ŻAŁUJE

Farna pochwaliła się również ubrankami dla syna. W tej kwestii postawiła na ekologię i prostotę.

– Co mega kocham to są ubranka DearEco polskiej firmy, która produkuje te piękne ekologiczne ciuchy. Jeżeli masz już kolorowo przed oczami, to u nich zajdziesz stonowane, białe kolory i naturalne, mega przyjemne materiały – dodała.

Źródło: „pikio.pl”