Mroczek nie często mówi o swojej żonie, jeszcze rzadziej ją pokazuje! Ostatnio jednak zostali zauważeni na… Biegu Charytatywnym! 

W życiu codziennym żona Marcina Mroczka prowadzi biznes. W ostatnim wywiadzie zdradziła, czemu „woli się nie pokazywać”.

Marcin Mroczek zalicza się do czołówki najpopularniejszych aktorów serialowych w kraju. Popularność przyniosły mu głównie role produkcji TVP.

– „W sumie chyba lubi swoją prywatność, swoją anonimowość. Dba o to, aby tak pozostało. Ja to szanuję i też jej nie ciągam na ścianki. Nam chyba jest tak najlepiej” – powiedział Marcin w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Para uwielbia spędzać rodzinnie czas, Marcin przy okazji dzieli się relacjami z życia prywatnego w mediach społecznościowych.

Marlena i Marcin udzielają się w akcjach charytatywnych. W jednej z ostatnich, para wraz z własnymi dziećmi zbierała pieniądze na leczenie wzroku i okulary korekcyjne dla maluchów z domów dziecka:

– „Ale jeżeli są takie imprezy charytatywne, to chce ich od małego uczyć, że warto jest pomagać innym i podjąć taki wysiłek, żeby ktoś kto potrzebuje pomocy miał z naszego wysiłku jakiś zysk” – zaznacza Mroczek.

Może zainteresuje Cię również to: WOW, NAPRAWDĘ JEJ SIĘ UDAŁO! AKTORKA Z „M JAK MIŁOŚĆ” WCHODZI DO SEJMU

Pisaliśmy również o: CO CZEKA JEDNĄ Z ULUBIONYCH POSTACI „M JAK MIŁOŚĆ”? FANI ROZGORYCZENI

źródło: „jastrzabpost.pl”