Czy niedługo z ekranów popularnego serialu TVP zniknie jedna z uwielbianych bohaterek? Producenci serialu szykują kilka zmian. Ulubienica widzów zapadnie na poważną chorobę. Czy uda jej się przezwyciężyć kłopoty ze zdrowiem? Niezachwianą rodzinę Mostowiaków czeka kolejna próba.

Kinga Zduńska, w którą od lat wciela się Katarzyna Cichopek, okaże się poważnie chora. W najbliższych odcinak serialu będzie musiała zmagać się z problemami zdrowotnymi.

Zobacz także: JESTEŚ DOBRYM PARTNEREM I PRZYJACIELEM? ZNAK ZODIAKU ZDRADZI O TOBIE WSZYSTKO

Podczas nieobecności męża Piotra, który musi opuścić kraj i załatwiać sprawy służbowe w Berlinie, stan bohaterki drastycznie się pogorszy. Niestety lekarze nie będą mieli dobrych wieści.

Kinga niespodziewanie zemdleje z przemęczenia. Nic dziwnego, przecież po wyjeździe partnera na jej barkach spoczywa opieka nad dziećmi, domem, a także doglądanie bistro. To pierwszy sygnał choroby postaci. Lekarze stwierdzą u niej anemię, która skutkuje między innymi osłabieniem organizmu, problemami z koncentracją i zmęczeniem.

Zobacz także: IRINA SHAYK PO ROZSTANIU Z BRADLEY COOPEREM CHĘTNIE POJAWIA SIĘ NA SALONACH. JAK RADZI SOBIE AKTOR?

Kinga nie powie o kłopotach ze zdrowiem mężowi, by się o nią nie martwił. Jedynym powiernikiem jej kłopotów będzie szwagier – Paweł.

Źródło: „pikio.pl”