Według doniesień mediów Bradley Cooper bardzo źle znosi rozstanie z Iriną Shayk. Pojawiły się nowe informacje dotyczące stanu byłego partnera modelki. Co się dzieje aktualnie z aktorem?

Irina Shayk uważana jest za jedną najpiękniejszych kobiet na całym świecie. Sympatię Bradley’a Coopera wzbudziła nie tylko ze względu na swój wygląd, ale przede wszystkim urok osobisty. W 2017 roku po 2 latach udanego związku urodziła im się córeczka. Niestety związek dość szybko się rozpadł. Aktor podobno nie radzi sobie najlepiej z tym faktem.

Co się dzieje z Bradley’em Cooperem po rozstaniu z Iriną Shayk?

W czerwcu tuż po rozstaniu pary w magazynie „National Enqurier” pojawiła się informacja, że Bradley Cooper wypłakiwał się na ramieniu Lady Gagi. Podobno to właśnie do niej aktor zwrócił się z prośbą o wsparcie. Według „Radar Online” nie pomogło mu to jednak poradzić sobie ze złamanym sercem. Mimo, że Lady Gaga oficjalnie jest jego bliską przyjaciółką, to najwyraźniej nie znalazł u niej pocieszenia.

Zobacz także: Bradley Cooper pokazał się z córką. Gwiazdor wygląda coraz młodziej!

W późniejszym czasie „National Enquirer” zdradził, że Cooper ponownie szukał pocieszenia tym razem u Jennifer Garner. Według źródła aktorka pozwalała mu się wypłakać na ramieniu, gdy ten nie radził sobie z uczuciami. Co więcej pojawiły się także informacje o ich rzekomym romansie. Okazuje się jednak, że Jennifer Graner od ponad roku spotyka się z biznesmenem Johnem Millerem.

Obecnie Bradley Cooper skupia się głównie na swojej karierze i dwuletniej córeczce. Tabloid „OK! Australia” napisał, że aktor wraz Shayk ustalili między sobą, że po rozstaniu nie będą pokazywać się z nikim w związku przez co najmniej 6 miesięcy. Podobno jednak aktor miał poczuć, że minęło wystarczająco dużo czasu i wdać się w romans z Lady Gagą.

Zobacz także: Lady Gaga i Bradley Cooper mają romans? Fani znaleźli rzekomy dowód 

W rzeczywistości związek Bradley’a Coopera i Lady Gagi ponoć zawsze był nierealny. Tak stwierdziła sama piosenkarka na początku tego roku podczas występu na „Jimmy Kimmel Live”. Pełnomocnicy obu gwiazd również zaprzeczają plotkom o ich romansie.

Źródło: „Jastrzabpost.pl”