Barbarę Kurdej-Szatan w programie „Dance, dance, dance” zastąpi gwiazda… „M jak miłość”. Jak informuje jastrzabpost.pl kierownictwo już znalazło idealną kandydatkę.

Współpraca Kurdej-Szatan z programem dobiegała końca z powodu poglądów osobistych gwiazdy. Aktorka nie ukrywała faktu, że wspiera środowiska LGBT.

Na antenie Polsatu gwiazda wzięła udział w programie „Dance, dance, dance”, całkiem niedawno ujawniono, kto zastąpi Barbarę Kurdej-Szatan. Jak informuje Super Express nową prowadzącą zostanie Kasia Cichopek.

Gwiazda „M jak miłość” jest uwielbiana przez widzów, zna się na tańcu – wydaje się być idealną kandydatką!  Podobno aktorka jest w trakcie podpisywania umowy. Ma jednak jeden dodatkowy warunek:

– „Nie podpisała jeszcze umowy. Chce, żeby jej mąż pojawił się w programie i to w roli jurora – przyznaje informator tabloidu” – dodaje Kasia.

Po rezygnacji Ewy Chodakowskiej z udziału w ocenianiu uczestników zwolniło się jedno miejsce wśród jury. Czy zajmie je Marcin Hakiel? Już wkrótce się dowiemy!

Więcej o serialu „M jak Miłość” przeczytaj tutaj: WOW, NAPRAWDĘ JEJ SIĘ UDAŁO! AKTORKA Z „M JAK MIŁOŚĆ” WCHODZI DO SEJMU

Inna gwiazda serialu planuje ślub, dowiesz się tutaj: GWIAZDOR „M JAK MIŁOŚĆ” OŚWIADCZYŁ SIĘ PARTNERCE! KIEDY PLANUJĄ ŚLUB?

Jana Slinkina