Polscy robotnicy mają dużą wyobraźnię. Pokazał to popularny w sieci filmik, na którym czterech mężczyzn postanowiło sparodiować Roberta Kubicę i jego mechaników z Williamsa.

Obecny sezon Formuły 1 dla teamu Williamsa jest niesamowicie słaby. W dotychczasowych startach Robert Kubica i George Russell zdobyli zaledwie jeden punkt, a to dzięki Polakowi, który na GP Niemiec uplasował się na 10. pozycji. Tak słaby dorobek punktowy i tak można uznać za sukces, mając na względzie to, co dzieję się w brytyjskim teamie. Wiele sytuacji w tym sezonie wpłynęło na to, że Williams jest wręcz wyśmiewany w środowisku Formuły 1.

Zauważyć to postanowili pewni robotnicy, którzy wcielili się w rolę Roberta Kubicy i jego teamu. Ich wyobraźnia doprowadziła do tego, że na swój sposób przedstawili nazwę ,,taczka”, jak przez niektórych określany jest bolid brytyjskiemu zespołu.

Filmik w sieci robi furorę. Do tej pory obejrzano go ponad 350 tysięcy razy, a komentarze świadczą o tym, że pomysłowość robotników idealnie odwzorowuje sytuację w Williamsie. „Better job than Williams”, „100 % odwzorowania byłoby, gdyby wymienili nowe koło na stare” czy „Idealne odwzorowanie bolidu Williams na sezon 2019” – brzmią niektóre z opinii.

Zobacz także: SŁYNNY NORWESKI SKOCZEK NARCIARSKI ZMAGA SIĘ Z CIĘŻKĄ CHOROBĄ. OPUBLIKOWAŁ WYMOWNE ZDJĘCIE!

Co on zrobił?!: JECHAŁ POD PRĄD DROGĄ EKSPRESOWĄ… PRZEZ 100 KILOMETRÓW!

Źródło: „Sport.pl”