W najnowszym odcinku „Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami” czeka nas nie mała atrakcja. Uczestnicy zaproszą do udziału swoich bliskich i przyjaciół. Największe emocje wywołuje zapowiedź Moniki Miller, która poinformowała, że zatańczy ze swoim dziadkiem. A jest nim nikt inny jak znany polski polityk Leszek Miller.

Kolejny odcinek „Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami” zostanie wyemitowany 25 października. Uczestnicy zatańczą po dwa tańce, jednak jeden z nich będzie bardzo wyjątkowy. Wystąpią w nim wraz z wybraną przez siebie osobą, kimś bliskim z rodziny lub znajomych.

Monika Miller ogłosiła, że do występu zaprosiła swojego dziadka, Leszka Millera. Były premier jest obecnie europosłem i jeszcze nigdy nie mogliśmy go oglądać w takim telewizyjnym wydaniu. Para zatańczy walca do słynnego utworu The Beatles „Yesterday”.

Monika Miller niejednokrotnie podkreślała silny związek, jaki odczuwa ze swoimi dziadkami. -Dziadkowie to moja najbliższa rodzina. Bardzo dużo się od nich nauczyłam. Nie wyobrażam sobie jakby to było bez nich – powiedziała w jednym z wywiadów.

W ostatnim odcinku „Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami” emocji również nie zabrakło. Był to jubileuszowy setny odcinek programu i z tej okazji nie odpadł żaden z uczestników. Na widowni zasiadły za to gwiazdy, które brały udział w poprzednich edycjach show.

Więcej o jednej z gwiazd programu można przeczytać tutaj: ZNAMY WIELKI SEKRET GWIAZDY „TAŃCA Z GWIAZDAMI”! CO UKRYWAŁA PRZED FANAMI?

Zobacz także: FILMIK POLSKICH ROBOTNIKÓW HITEM INTERNETU! ZROBILI PARODIĘ SŁYNNEGO SPORTOWCA! [WIDEO]

Źródło: „onet.pl”