Olek z „M jak miłość” znalazł się w prawdziwych tarapatach! Jego sąsiad ma dowody, które mogą wpędzić go do więzienia. Czy jego tajemnica wyjdzie na jaw?

Olek w „M jak miłość” ma poważne kłopoty! Odkąd zastrzelił Artura i zakopał jego ciało wciąż męczy go bezsenność i nie może skupić się na pracy. Pomału jego najbliżsi zauważają, że coś jest nie tak. Agnieszka postanowi nawet przeszukać jego rzeczy, aby dowiedzieć się coś więcej. Tak naprawdę to dopiero początek problemów! Sąsiad Marcina posiada nagrania, na których widać jak zakopuje zwłoki Skalskiego. Za milczenie zażąda ogromne pieniądze od lekarza. Czy Chodakowski zgodzi się na propozycję?

Olek Chodakowki zapłaci sąsiadowi za milczenie?

Według informacji zamieszczonych na Party.pl w 1467 odcinku „M jak miłość”, który ukaże się już 4 listopada, Olek wyjawi Marcinowi, co zrobił i zdecyduje się pójść na policję. Niedługo potem zjawi się Jarosław Olewicz, aby powiedzieć Chodakowskiemu o tym, że wie o zabójstwie i zażądać 100 tysięcy złotych za milczenie. Wtedy lekarz znów zacznie się zastanawiać, co zrobić. Czy przyznać się do zbrodni i ponieść konsekwencje? A może zapłacić sąsiadowi za ukrywanie prawdy?

Jarosław Olewicz zacznie przychodzić do kliniki

Jarosław Olewicz szybko dowie się, gdzie pracuje Olek i przyjdzie do kliniki. W telefonie będzie miał nagranie, na którym widać, jak lekarz zakopuje ciało Skalskiego w lesie. Chodakowski szybko zorientuje się, że chodzi mu wyłącznie o pieniądze!

Czy zgodzi się zapłacić sąsiadowi za milczenie?

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak wygląda serial „M jak miłość” od kuchni? Ostatnio pisaliśmy o tym: „KISIELOWA” ZDRADZA SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE PRODUKCJI „M JAK MIŁOŚĆ”: WSZYSTKO JEST NA TIP-TOP

Uczestniczka Top Model prowadzi własny sklep z ubraniami! Więcej informacji znajdziesz tu: UCZESTNICZKA „TOP MODEL” PO RAZ KOLEJNY ZASKAKUJE. MA WŁASNY SKLEP INTERNETOWY!

Patrycja Hampelska