Lata temu była wschodzącą gwiazdą, w której każdy pokładał ogromne nadzieje, potem słuch o niej zaginął... Co dziś dzieje się z Jolantą Borusiewicz?

Jolanta Borusiewicz to postać, która pozostaje w pamięci głównie starszego pokolenia. Wokalistka lata swojej świetności przeżywała w latach 60. Ubiegłego wieku, a jej kariera nie potrwała długo, choć każdy wróżył jej ogromny sukces na skalę międzynarodową. Co takiego się stało, że słuch nagle o niej zaginął?

Porzuciła karierę dla męża, a dziś... tego żałuje

Jolanta Borusiewicz sławę zdobyła praktycznie z dnia na dzień dzięki udziałowi w konkursie “Szukamy młodych talentów” na Estradzie Krakowskiej. Brała także udział w Festiwalu Jazz nad Odrą, a także na festiwalu “Mikrofon i Ekran” w Opolu.

W 1978 roku wyszła za Szweda, wraz z którym zamieszkała w Sztokholmie i tam założyła rodzinę. Wtedy zaczęła odrzucać wszelkie kontrakty i propozycje w obawie przed utratą więzi rodzinnych.

- Za wcześnie wyszłam za mąż, zbyt szybko zrezygnowałam z kariery, a później dla ratowania małżeństwa odrzucałam wspaniałe propozycje i kontrakty, które nigdy już się nie powtórzyły. Przerwanie kariery to był niewypał, wielki błąd - powiedziała Jolanta Borusiewicz.


JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: BARDZO WAŻNA INFORMACJA WPROST OD PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI SANITARNEJ! JEDEN Z BARDZO POPULARNYCH PRODUKTÓW WYCOFANY ZE SKLEPÓW. MOŻE BYĆ NIEBEZPIECZNY