Czy Piotr Żyła jest w nowym związku z Marceliną Ziętek? Wiele na to wskazuje, a fani nie mają co do tego nawet najmniejszych wątpliwości! Koniecznie zobacz! Internauci spekulują o spotykaniu się pary przez wiele miesięcy – czy to prawda?

Jak powszechnie wiadomo, Piotr Żyła jest jednym z najbardziej popularnych i uwielbianych przez tysiące fanów skoczków narciarskich. Mężczyzna należy do grona najlepszych w swojej dziedzinie w całej Polsce, dzięki czemu ma naprawdę wielu fanów.

Ponadto, Piotr Żyła jest znany także z burzliwego i niezwykle głośnego rozwodu z Justyną Żyłą. Sam rozwód nie oburzył fanów, lecz zachowanie eks-małżonków po nim już tak!

Zarówno Justyna Żyła, jak i Piotr Żyła co jakiś czas wrzucają do sieci swoje prywatne „brudy” pokazując, co tym razem jest powodem do kłótni między nimi. Internauci często komentują, że mają już dość oglądania ich prywatnych spraw, a zachowanie dawnego małżeństwa jest nie na miejscu.

Wszystko wskazuje jednak na to, że Piotr Żyła ma nową partnerkę! Czy to prawda?

Piotr Żyła z Marceliną Ziętek – nowy związek?

Marcelina Ziętek to młodziutka, zaledwie 22 – letnia celebrytka, która popularność zdobyła dzięki udziałowi w programie „19+”.

Ostatnio na swoim profilu w mediach społecznościowych dziewczyna opublikowała fotografię, na której leży w łóżku z mężczyzną – widać tylko część sylwetki mężczyzny, jednak fani są pewni, że jest to Piotr Żyła!

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU RORYWKOWEGO „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NAJNOWSZY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE