Jedna z najpopularniejszych w ostatnim czasie celebrytek polskich należących do artystów młodego pokolenia, Julia Wieniawa, wystąpi w najnowszej edycji niesamowicie uwielbianego i znanego show „Top model”! Jaką rolę będzie pełnić gwiazda w programie? Koniecznie zobacz! Co takiego wydarzyło się na planie? Czy doszło do sprzeczki z innymi osobami biorącymi udział w nagrywkach?

Jak powszechnie wiadomo, Julia Wieniawa należy do artystów młodego pokolenia, którzy zaskakująco szybko rozwijają swoje skrzydła, a ich kariera dynamicznie pnie się do góry. Julia Wieniawa – aktorka i piosenkarka – pomimo młodego wieku już cieszy się ogromną popularnością i uznaniem zarówno w oczach fanów, jak i doświadczonych producentów filmowych.

Niedługo zobaczymy ją w kolejnym programie, tym razem jest to „Top Model”!

Julia Wieniawa wystąpi w programie „Top Model”

Jak się okazuje, moda celebrytka będzie czwartym jurorem – zasiądzie w kadrze jurorskiej wraz z Joanną Krupą, Dawidem Wolińskim oraz Marcinem Tyszką.

Podczas planu zdjęciowego doszło do małej sprzeczki między prowadzącą, a nową jury – wszystko było jednak celowe i miało rozbawić fanów!

- Stało się! Zagościłam w moim ulubionym "Top Model". Za nami chyba najtrudniejsza sesja zdjęciowa w programie, podczas której wspierałam uczestników. Wyszło bosko! A wybór najlepszego zdjęcia nie był taki prosty. Do zobaczenia w tv! - napisała w swoich mediach społecznościowych.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU RORYWKOWEGO „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NAJNOWSZY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE