Jedna z najbardziej rozpoznawalnych uczestniczek niezwykle popularnego programu rozrywkowego „Rolnik szuka żony” emitowanego od kilku lat na kanale Telewizji Polskiej – Agata Rusak – powróciła do mediów społecznościowych po dłuższej nieobecności.

Apeluje do swoich fanów i zwraca się do nich z wielką prośbą. O co takiego prosi celebrytka? Jak zareagowali na ten apel fani kobiety?

Agata Rusak jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i uwielbianych przez internautów uczestniczek cieszącego się nieustającą popularnością programu rozrywkowego „Rolnik szuka żony” emitowanego od kilku lat na antenie Telewizji Polskiej.

Kobieta brała udział w piątej edycji programu, a dzięki swojej charyzmie od razu zyskała spore grono fanów. Mimo, iż związek z poznanym dzięki programowi Łukaszem Sędrowskim nie przetrwał, Agata Rusak w internecie nadal jest lubiana i uznawana za celebrytkę.

Ważny apel Agaty Rusak do swoich fanów!

Uczestniczka programu po dłuższym czasie nieobecności wróciła do internetu, od razu zwracając się z prośbą do fanów. Napisała, że warto pomagać i oddawać krew, do czego bardzo zachęcała fanów!

Wielu z nich popierało postawę kobiety, lecz znaleźli się także przeciwnicy.

- Kim ona jest żeby mówić co mam robić, byle kto weźmie dziś kamerę i zróbcie tak albo tak. Dziewucho skończ szkołę, uzyskaj tytuły mgr., prof. i inne i wtedy do mnie przemawiaj – napisał jeden z internautów.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU RORYWKOWEGO „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NAJNOWSZY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE