Jedna z najpopularniejszych aktorek w historii polskiej kinematografii, Maja Komorowska, mimo iż ma 82 lata wcale nie wygląda na swój wiek, o czym przekonuje swoich fanów dzięki dodawanym zdjęciom.

Ostatnie z nich wzbudziły ogromne zainteresowanie i szacunek do kobiety! Niejedna młoda dziewczyna może jedynie pozazdrościć wyglądu Komorowskiej! Koniecznie zobacz te zdjęcia!

Jak powszechnie wiadomo, Maja Komorowska należy do grona najbardziej wybitnych i uznanych przez tysiące Polaków aktorek w całej historii polskiej kinematografii.

Młodsze pokolenie widzów być może nie zna jej tak dobrze, jednak pośród starszej publiczności kobieta wciąż cieszy się ogromnym uznaniem i popularnością. Publikowane przez 82 – latkę fotografie w mediach społecznościowych uświadamiają, że duchem jest przynajmniej kilkadziesiąt lat młodsza!

Te fotografie robią w sieci furorę!

Ostatnie fotografie opublikowane przez kobietę są wręcz nieprawdopodobne! Maja Komorowska pokazuje, że mimo wieku wciąż jest aktywna fizycznie – nietrudno to zauważyć, ma figurę nastolatki! Wow, fani są w szoku!

- Przy tym wielkim niepokoju, jaki nam towarzyszy, czas nad morzem mobilizuje. Trzeba zebrać energię na rok, który nie będzie łatwy. Jutro Warszawa. Dziękuję Małgosi za zdjęcie - napisała aktorka Maja Komorowska pod dodanymi fotografiami.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU RORYWKOWEGO „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NAJNOWSZY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE