Piotr Woźniak – Starak, jeden z najpopularniejszych producentów filmowych oraz biznesmanów w Polsce, którego nagła śmierć w zeszłym roku dosłownie zszokowała wszystkich, dziś skończyłby równo 40 lat. Jak mężczyznę wspominają jego najbliżsi przyjaciele? Co takiego mówią o znanym producencie?

Piotr Woźniak – Starak był znany niemalże każdemu w branży kinowej. Prowadzone przez niego dwie spółki, w tym Watchout Productions wzbudzały szacunek współpracowników, a sam Woźniak – Starak zyskał miano dobrego biznesmana. Ponadto, mężczyzna był mężem jednej z najpopularniejszych prezenterek telewizyjnych, Agnieszki Szulim.

Wydarzenia z sierpnia ubiegłego roku na zawsze pozostaną w pamięci najbliższych producenta, ale także i w pamięci mediów i jego fanów. Piotr Woźniak – Starak zginął tragicznie podczas wakacji 2019 roku na Mazurach z przyjaciółmi.

Piotr Woźniak – Starak dziś skończyłby 40 lat

Producent filmowy dokładnie dziś skończyłby 40 lat. Jeden z jego najlepszych przyjaciół opublikował poświęcony koledze poruszający wpis w mediach społecznościowych.

- Wspaniały człowiek i artysta, którego energia i wielkoduszność wprawiała wszystko w ruch. Siła i pamięć tych chwil jest i będzie z nami. Dziękuję za piękny i twórczy czas, jakiego doświadczaliśmy wspólnie. To zawsze zostanie z nami i będzie się manifestowało w pożyteczny sposób – napisał Wojciech Mazolewski.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NOWY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z POPULARNYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE