Małgorzata Rozenek – Majdan nieustannie zaskakuje swoich fanów! Przez całą ciąże kobieta zaskakiwała nienagannym wyglądem, tuż po porodzie ogromną energią do życia, a zaledwie dwa tygodnie po porodzie zrobiła coś, czego dosłownie nikt się nie spodziewał! Koniecznie zobacz, co takiego zrobiła świeżo upieczona mama. Co na to internauci?

Jak powszechnie wiadomo, od kiedy Małorzata Rozenek – Majdan wraz z mężem Radosławem Majdanem podzielili się w Internecie tą niesamowitą informacją, że spodziewają się potomka, niemalże cały internet wręcz zawrzał!

Ciąża Małgorzaty Rozenek – Majdan niemalże przez całe dziewięć miesięcy jej trwania była jednym z najpopularniejszych tematów poruszanych przez media – przede wszystkim ze względu na fakt, iż kobieta ma już 41 lat, zatem fani pary obawiali się, czy wszystko będzie przebiegać prawidłowo.

Jak się okazało, ciąża przebiegła pomyślnie, a niedawno na świecie pojawił się pierwszy syn pary – Henryk.

Jak wynika z fotografii publikowanych przez Majdanów, cieszą się z roli rodzicielstwa. Ostatnio jednak internauci mocno się zdziwili!

Małgorzata Rozenek – Majdan zrobiła coś, czego nikt by się nie spodziewał!

Jak się okazuje z fotografii zamieszczanych na portale społecznościowe gwiazdy, Małgorzata Rozenek niedługo po porodzie powróciła do pracy! Kobieta pracuje pełną parą na planie programu „Projekt Lady”.

Część fanów jest oburzona i twierdzi, że kobieta powinna odpoczywać i spędzać czas z Henrykiem. Inna część zaś wręcz przeciwnie – podziwia kobietę za determinację!

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NOWY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z POPULARNYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE