Daniel Martyniuk, syn Zenona Martyniuka, gwiazdy muzyki disco – polo już nie raz pokazał, że nie respektuje polskiego prawa i często swoim zachowaniem je łamał. Daniel Martyniuk ponownie zaskakuje!Co takiego zrobił mężczyzna tym razem?

Daniel Martyniuk, syn jednego z najpopularniejszych artystów polskich wykonujących muzykę disco – polo, Zenona Martyniuka z zespołu Akcent, niejednokrotnie łamał prawo.

Mężczyzna znany jest ze swoich niedojrzałych wybryków i decyzją Sądu przebywał kilkukrotnie w zakładzie karnym, a karany był za wszczynanie awantur domowych, narkotyki czy prowadzenie samochodu będąc pod wpływem alkoholu.

Mimo iż mężczyzna ma już 31 lat i – mogłoby się wydawać – powinien przejawiać bardziej rozsądne, odpowiedzialne i dojrzałe zachowanie, tak jednak nie jest. Daniel Martyniuk raz po raz zaskakuje czymś nowym, tym razem jednak internauci są wręcz zszokowani!

Co takiego uczynił Daniel Martyniuk?

Jak wiadomo, syn Zenona Martyniuka po raz kolejny trafił do Sądu. Tym razem jednak… okazał skruchę i przeprosił za swoje niedojrzałe zachowanie!

- Chciałem wszystkich przeprosić za swoje zachowanie i zobowiązać się do nieużywania narkotyków, nawet jeśli byłaby to marihuana. Bardzo żałuję i chcę mieć jak najszybciej wszystko zakończone – powiedział bardzo zawstydzony Daniel Martyniuk.

Trzeba przyznać, że takich słów nikt się nie spodziewał!

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NOWY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z POPULARNYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE