Zenek Martyniuk, niezwykle popularny i uwielbiany przez milionów Polaków muzyk wykonujący muzykę disco – polo właśnie zmienił tekst jednej ze swoich najpopularniejszych piosenek! Dlaczego tak zrobił? Koniecznie przeczytaj!

Zenon Martyniuk jest jednym z najbardziej uwielbianych przez tysiące Polaków muzykiem wykonującym muzykę disco – polo. Wokalista należy do zespołu „Akcent”, a ich utwory są znane i śpiewane niemalże przez wszystkich, zarówno starszych, jak i młodszych.

Jedna z najpopularniejszych piosenek Zenona Martyniuka „Przez Twe oczy zielone” jest tak znana, że nawet osoby niesłuchające disco – polo znają jej tekst! Jednak ostatnio został on troszeczkę przerobiony… Jaki był powód?

Zenek Martyniuk zmienił tekst swojej najpopularniejszej piosenki! Dlaczego?

Jak się okazuje, Zenek Martyniuk rozpoczął współpracę z firmą oferującą sprzęt RTV, a linia melodyczna wykorzystana została do reklamy radiowej! Teraz jej tekst to:

„A ja na to, jak na lato

Z tatą, mamą, szwagrem, wujem

Rabat duży to nie wszystko

Bo przyjemniej się kupuje”.

- (…) Istotna była dla nas nie tylko rozpoznawalność i ogólna sympatia, jaką cieszy się gwiazdor, ale także jego autentyczność i naturalność na scenie oraz poza nią. Jesteśmy przekonani, że pozytywna energia naszej gwiazdy zachęci do wizyty w naszych sklepach wszystkich tych, którym w duszy gra muzyka – mówi specjalista do spraw marketingu owej firmy.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NOWY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z POPULARNYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE