Cezary Pazura, jeden z najpopularniejszych polskich aktorów właśnie opublikował fotografię rodzinną, która dosłownie zszokowała internautów! Nie mogli w to uwierzyć! Co takiego zatem tam ujrzeli? Jakiego szczegółu dopatrzyli się internauci? Koniecznie zobacz i także napisz, co o tym sądzisz!

Cezary Pazura należy do grona najbardziej popularnych i utalentowanych polskich aktorów. Mężczyzna znany jest zarówno młodszym widzom, jak i starszym.

Jego niesamowita charyzma, poczucie humoru oraz talent aktorski sprawiły, że już od pierwszego momentu pojawienia się na ekranach telewizorów został wręcz pokochany przez miliony Polaków!

Cezary Pazura jest aktorem zarówno telewizyjnym, jak i teatralnym. Ponadto, mężczyzna jest komikiem i często podkłada głos w produkcjach animowanych dla dzieci!

Pomimo, iż życie zawodowe aktora jest niebywale bogate i bardzo dużo się w nim dzieje, a mężczyzna bardzo chętnie dzieli się wszystkim na swoim profilu w mediach społecznościowych, to jednak informacji o życiu prywatnym nie przekazuje fanom tak często.

Cezary Pazura opublikował fotografię rodzinną. Fani są niebywale zaskoczeni!

Tym razem jednak Cezary Pazura zrobił wyjątek. Mimo iż wszyscy wiedzą, że Radosław Pazura – także znany aktor – jest rodzonym bratem Cezarego, to mężczyźni rzadko pokazują się gdzieś razem lub o sobie mówią.

Na poniższej fotografii jednak widnieją obaj! Internauci są zaskoczeni!

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NOWY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z POPULARNYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE