Koniecznie poznaj te domowe, proste, a przede wszystkim bardzo tanie sposoby na uniknięcie ukąszeń komarów na ciele podczas ciepłych, letnich dni. Mało kto prędzej je znał! Zobacz i wypróbuj! Na pewno powrócisz do tych sposobów, a drogie, sklepowe preparaty odstawisz w kąt i nigdy więcej nie kupisz, oszczędzając pieniądze!

Jak powszechnie wiadomo, właśnie zaczęło się lato, a w związku z tym oraz gwałtownym wzrostem temperatury na zewnątrz wszelkie owady również się pojawiły. Komary, a także inne owady są zmorą niemalże wszystkich osób, gdyż w lato – a szczególnie wieczorami – kręci się ich najwięcej.

Niemalże każdy na świecie przynajmniej raz został ukąszony przez komara, więc wie, jakie to nieprzyjemne. W sklepach są ogólnodostępne i powszechne przeróżne preparaty na ukąszenia komarów, które rzekomo mają je odstraszać, lecz często tak się po prostu nie dzieje.

Wiele z owych preparatów okazuje się – po prostu – stratą pieniędzy, a komary i inne owady nadal nas atakują! Jak sobie zatem z tym poradzić? Okazuje się, że domowe sposoby mogą okazać się skuteczniejsze, a przede wszystkim tańsze!

Domowe sposoby na ukąszenia komarów

Jak się okazuje, wspaniałym sposobem jest… cebula! Tak, to nie żart. Komary nie znoszą zapachu cebuli, zatem posmarowanie się owym warzywem skutecznie je wystraszy.

Ponadto, aby jednak nie roznosić wokół siebie woni cebuli, warto także skorzystać z olejku z pestek winogron, który także działa!

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NOWY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z POPULARNYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE