Ta historia jest wręcz nieprawdopodobna, aż ciężko w nią uwierzyć! Ten niezwykle poruszający przypadek dosłownie chwyta za serce i wyciska z oczu łzy! Wychowywane przez mężczyznę pisklę okazało mu wspaniały i wyjątkowy gest w ramach podziękowania! To pokazuje, że zwierzęta mają uczucia i potrafią zachowywać się wspaniale, chociaż w wielu przypadkach nikt by się tego nie spodziewał! Koniecznie zobacz, co takiego zrobił ptak.

Eduardo, mieszkaniec miasta Loncopue w Argentynie pewnego dnia zauważył w swoim ogrodzie małe pisklę. Było to pisklę kondora, gdyż nieopodal jego działki ptaki miały swoje gniazda. Mężczyzna zauważył, że zwierzę jest ranne i bezbronne, zatem postanowił mu pomóc i wychował je na tyle, ile mógł.

Codzienne dostarczał mu padlinę, lecz w taki sposób, aby ptak samodzielnie ją znalazł, np. na końcu podwórka. W ten sposób chciał nauczyć go, że ma sam starać się zauważać i zdobywać pożywienie.

Po kilku tygodniach opieki ptak wyzdrowiał i zyskał tyle sił, że mężczyzna postanowił wypuścić go na wolność – stwierdził, że już sam da sobie radę.

Ptak okazał niesamowity gest wdzięczności za uratowanie życia!

Mężczyźnie było przykro, że musi wypuścić ptaka, jednak wiedział, że na wolności jest jego miejsce. Jakieś było jego zdziwienie, kiedy po kilku miesiącach zwierzę powróciło! Poniższe nagranie przedstawia jego gest – wygląda, jakby chciał się przytulić!

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NOWY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z POPULARNYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE