Znany jasnowidz jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Mężczyzna prowadzi kanał w serwisie YouTube, na którym to chętnie prowadzi relacje na żywo.

Ostatnio, jasnowidz zabrał głos w sprawie Mistrzostw Europy 2020. Zdaniem Jackowskiego, reprezentacja Polski nie będzie się miała czym pochwalić podczas Euro 2020.

Wczorajszy mecz Polaków, rozpalił w kibicach prawdziwe sportowe emocje. Znany jasnowidz Krzysztof Jackowski miał wizję, która niestety może ugasić zapal kibiców.

Jak twierdzi Jackowski, Polacy nie popiszą się na mistrzostwach i prędko wrócą do domów.

Powiem tak: kibice będą musieli się przygotować na bardzo wielkie emocje, które zafunduje im polska drużyna. Ale nie przez to, że będą szli jak taki walec, ale przez to, że w trakcie rozgrywek będzie bardzo dużo momentów dramatycznych, że ledwie, ledwie, ale pójdziemy dalej.

Mam wrażenie, że epopeja naszej drużyny skończy się, kiedy zostanie osiem zespołów w rozgrywkach, czyli ćwierćfinał. I wtedy uważam, że wszystko pryśnie, ale to i tak nie byłoby złe - powiedział Krzysztof Jackowski. 

Ta przepowiednia może stać się dla Jackowskiego prawdziwym sprawdzianem. Jeżeli nasi piłkarze poradzą sobie na mistrzostwach Euro 2020 świetnie, kibice nie pozostawią na jasnowidzu suchej nitki.

Miejmy nadzieję, że sami piłkarze dowiedzieli się o tej czarnej wizji jasnowidza i z całych sił postarają się, aby przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego została tylko „pustym gadaniem”.

Przypominamy...NOWE FAKTY DOTYCZĄCE ŻYCIA KORY. SEKRETY GWIAZDY ZDRADZIŁA JEJ SIOSTRA

Pisaliśmy też: KULTOWA KRESKÓWKA WRACA NA EKRANY! WSPANIAŁA WIADOMOŚĆ DLA FANÓW "WILKA I ZAJĄCA"

Portal "Życie" informował także: BARBARA KURDEJ-SZATAN POD WPŁYWEM NAGRAŁA RELACJĘ. TEN FILMIK STAŁ SIĘ HITEM [WIDEO]