Znany aktor, Michael Douglas, podobno nie wygląda zbyt dobrze. Plotki głoszą, że to wszystko przez jego zmagania z chorobą. Jaka jest prawda?

Michael Douglas jest gwiazdą hollywoodzkiego kina. Pięć lat temu udało mu się pokonać raka gardła. Był jednak świadomy, że może grozić mu nawrót. Teraz amerykańskie brukowce informują, że „choroba wróciła, bo 75-latek nie wygląda zbyt dobrze”.

Według „Globe” Douglas znów mierzy się z rakiem gardła. Lekarz, który nie miał do czynienia z Michaelem, stwierdził, że aktor bardzo mocno schudł w ciągu ostatnich kilku miesięcy.

I choć doktor nigdy nie leczył Douglasa, po zdjęciach ocenił, że „aktor może mieć przed sobą zaledwie sześć miesięcy życia”.

„Były pogłoski, że kilka miesięcy temu nie dbał o siebie. Teraz jego wygląd wydaje się potwierdzać najgorsze podejrzenia ludzi, że rak przez to powrócił” – informuje tajemnicze źródło „Globe”.

Według portalu Jastrzabpost te plotki prawdopodobnie są nieprawdziwe. Aktor dużo pracuje, ponieważ wspiera drugi sezon swojej serii w Netflixie („The Kominsky Method”).

Aktor wygląda świetnie i zdrowo. Ponadto nie stracił na wadze i nie informował o nawrocie raka. Biorąc pod uwagę fakt, że już wcześniej otwarcie mówił o swojej chorobie – prawdopodobnie i tym razem, gdyby miał problemy zdrowotne, wspomniałby o tym.

Ponadto Michael Douglas jest w trakcie pracy nad dwoma projektami, które są związane z rolami głosowymi. Jest niewielka szansa, by przy walce z rakiem gardła grał w filmach, tym bardziej tych, gdzie godzinami nagrywa się dialogi.

Według „Radar Online” rodzina gwiazdora jest zniesmaczona opowiadaniem tych nieprawdziwych informacji.

Redakcja życzy dużo zdrowia!

Lubisz czytać o życiu gwiazd? Warto zajrzeć tutaj: DOROTA SZELĄGOWSKA POKAZAŁA ZDJĘCIE SWOJEGO SYNA. FANKI ONIEMIAŁY Z ZACHWYTU!

Interesujesz się nowymi kinowymi produkcjami? Oto wpis o jednej z nich: POWSTANIE FILM O POLSKIM KRÓLU DISCO-POLO. BĘDZIECIE OGLĄDAĆ?

Martyna Piotrowska