Chociaż Dorota Szelągowska funkcjonuje w polskim show-biznesie już od wielu lat, to nadal niewiele wiemy o jej życiu osobistym. Popularna dziennikarka i dekoratorka wnętrz bardzo dba o zachowanie prywatności dla siebie i swojej rodziny. Dlatego tak duże emocje wzbudził jej ostatni post na Instagramie. Szelągowska zdecydowała się pokazać swojego syna.

Córka Katarzyny Grocholi ma dwójkę dzieci. Antoniego urodziła w 2001 roku. Związek dziennikarki z ojcem chłopca rozpadł się niedługo po narodzinach ich wspólnego dziecka. Szelągowska jest też mamą małej Wandy, którą urodziła w ubiegłym roku.

Antoni skończył właśnie 18 lat i była to okazja na tyle wyjątkowa, że dumna mama postanowiła pochwalić się zdjęciami syna na swoim Instagramie.

– Zdolny, kochany, inteligentny, mądry i zabawny – mój Syn. Właśnie minęło 18 lat od kiedy mam zaszczyt być Jego matką – podpisała kolaż zdjęć Antoniego dumna mama.

Trzeba przyznać, że syn Szelągowskiej jest do niej bardzo podobny. Do tego wyrósł na prawdziwego przystojniaka. Być może również pójdzie w ślady popularnej mamy i zrobi karierę w polskim show-biznesie.

Obserwatorzy profilu Szelągowskiej na Instagramie, głównie panie, wyrażali swoje zachwyty w licznych komentarzach pod postem. „No to masz skarb w domu !!! Ciacho takie ze aż i do tego jeszcze mądry…”, „Uuu kawał ciacha”, „Ależ on jest piękny”, „Wszystkiego najlepszego dla Syna. Super chłopak” – pisały zachwycone fanki.

https://www.instagram.com/p/B38BLDZgJUt/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

Pokazywaliśmy również robiącą wrażenie zmianę wystroju pokoju syna dziennikarki: LUKSUSOWY PREZENT URODZINOWY DLA SYNA. TAK DOROTA SZELĄGOWSKA ZMIENIŁA WNĘTRZE DOMU!

ŻYCIE poleca również: KAYAH PODDAŁA SIĘ OPERACJI PLASTYCZNEJ! WIDAĆ RÓŻNICĘ!