Nie możecie się doczekać nowych produkcji Netflixa lub HBO GO? A może wolicie kino? W przyszłym roku na ekrany trafi film, którego chyba nikt się nie spodziewał…

W Wiadomościach TVP 1 już zapowiedziano, że na Podlasiu rozpoczęły się zdjęcia do filmu o… Zenonie Martyniuku. Co więcej, producentem jest Telewizja Polska!

Film będzie można obejrzeć w kinach już w przyszłym roku – na razie nie znamy dokładnej daty premiery, ale zapewne już niedługo możemy spodziewać się dokładniejszych informacji.

Zenon Martyniuk jest polskim gwiazdorem disco polo. Na swoje koncerty przyciąga tłumy, a popularność zdobył przez występy w zespole Akcent.

Największym hitem Zenka jest piosenka „Przez twe oczy zielone” – została obejrzana 175 milionów razy w 4 lata (w serwisie YouTube). To utwór, który wpada w ucho i przez kilka dni po przesłuchaniu potrafi chodzić po głowie.

Muzyka Zenka jest niezwykle popularna podczas wszelakich imprez urodzinowych czy wesel – większość gości po kilku głębszych bawi się przy niej świetnie i z chęcią pokazuje swe umiejętności taneczne.

Jak twierdzi Antyweb, film może okazać się hitem większym niż „Polityka” Patryka Vegi.

Interesuje Cię więcej faktów z życia Zenka Martyniuka? Sprawdź tutaj: „ILE NAPRAWDĘ ZARABIA ZENEK MARTYNIUK?”: KWOTY ZWALAJĄ Z NÓG

Chcesz poczęstować znajomych przekąskami w Halloween, ale nie wiesz, co najlepiej przyrządzić? Podpowiadamy: PROSTE PRZEKĄSKI NA IMPREZĘ HALLOWEENOWĄ, CZYLI JAK ZACHWYCIĆ GOŚCI!

Martyna Piotrowska