Roksana Węgiel nie może narzekać na brak zajęć. Mimo, że już od ponad miesiąca odbywają się zajęcia w szkole, nadal jest trakcie trasy koncertowej. Czy ma czas na naukę?

W ostatnim czasie Roksana Węgiel rozpoczęła 1 klasę w liceum ogólnokształcącym. Ostatecznie nie zdecydowała się na naukę w Warszawie lub innym mieście pozostając w swoim rodzinnym Jaśle. Mimo, że rok szkolny zaczął się nieco ponad miesiąc temu, to młoda wokalistka ma już sporo zaległości. Czy potrafi pogodzić szkołę z karierą?

Roksana Węgiel ma zaległości w szkole

Roksana Węgiel to bardzo pracowita nastolatka. Niedawno wydała swoją pierwszą płytę, a przy tym zagrała mnóstwo koncertów i udzieliła niezaliczoną ilość wywiadów. Aktualnie odbywa swoją pierwszą trasę koncertową. Mimo dynamicznie rozwijającej się kariery 14-latka znalazła czas, aby ukończyć gimnazjum i dostać się do wybranego liceum ogólnokształcącego. Okazuje się jednak, że piosenkarka na ten moment ma dużo zaległości. W jaki sposób zaliczy semestr?

„Jest ciężko, nie ukrywam, dużo zaległości się tworzy cały czas, ale daję radę. Będę miała indywidualny tok nauczania od drugiego półrocza. Będę przychodziła do szkoły. Nauczycielka będzie tylko mi tłumaczyć materiał, na którym mnie nie było, żebym mogła go zaliczyć”- wyjawiła Roxie w rozmowie z „Pudelkiem”.

Powiedziała również, że nie jest całkowicie odseparowana od rówieśników, gdyż wciąż utrzymuje z nimi kontakt internetowy. Oczywiście czasami chciałaby spotkać się z przyjaciółmi, ale lubi swoją pracę i sprawia jej dużo przyjemności.

„Niczego nie żałuję, bardzo się cieszę, że to wszystko tak się potoczyło.” – dodała Roksana na koniec rozmowy.

Roksana Węgiel niedługo zakończy swoją trasę koncertową. Nie oznacza to jednak, że będzie mogła w pełni poświęcić się nauce. Już 24 listopada młoda gwiazda ma współprowadzić Eurowizję Junior 2019. Tym razem reprezentantką Polski będzie Wiki Gabor.

Zobacz także: Roksana Węgiel rozpoczyna weekend w odważnej stylizacji. Sprawdź reakcję internautów!

Życie poleca: Polka robi furorę w USA! Zarobiła już setki tysięcy dolarów!

Źródło: „Party.pl”