„Top Model” zaskakuje widzów miłością, która łączy coraz więcej uczestników 8. edycji programu. Tym razem internauci tworzą domysły, czy Anna Jaroszewska i Staś Obolewicz byli, są czy będą parą?

Fani twierdzą, że łączy ich nietypowa więź. Uczestnicy chętnie umieszczają wspólne zdjęcia, które… dają do myślenia!

Zobacz także: ZNANY AKTOR SPOLICZKOWANY W POLSKIEJ RESTAURACJI! O CO POSZŁO?

Każdy odcinek 8. edycji programu zaskakuje widzów. Konflikty, kontrowersje i dramy są dla uczestników – codziennością. Zaskakująca akcja Kingi i Klaudii doprowadziła do rezygnacji jednej z uczestniczek w programie, co gorsze… musiała udać się do szpitala. Tworzono także domysły co do uczuć Michała i Nikoli.

Nowa edycja dopiero co się zaczęła… a ile się wydarzyło! Dzieje się, dzieję… zwłaszcza w życiu Jaroszewskiej i Obolewicza. Zdjęcia na Instagramie komentują internauci, tworząc teorie czy rzeczywiście są parą. Staś podpisał jedno ze zdjęć: „moja ruda bestia”, na co Ania odpowiedziała „ładnie tu wyglądamy”. Widocznie fani nie mają wątpliwości co do ich miłości. Para nie ukrywa uczuć.

Zobacz także: SENIORZY DOSTANĄ OD RZĄDU PO 10 TYSIĘCY ZŁOTYCH! SPRAWDŹ KIEDY!

Użytkownicy mediów chętnie obserwują życie pary, komentując ich życie:

– „Od castingów myślałam, że będziecie co najmniej przyjaciółmi i tak jakby się spełniło, prześlicznie razem wyglądacie” – dodaje internauta.

– „A ja napisałam na „Top Model”, że widzę Was w finale, nie wiedząc, że jesteście parą!” – komentuje użytkownik Instagram.

– „Słodkie muffiny” – pisze inny.

Jednak znalazły się osoby, które dodają inną informację, zdradzając szczegóły życia prywatnego gwiazd. Jeden z komentarzy wskazał, że Ania i Staś mają partnerów, a słodkie komentarze w mediach są jedynie zabawą.

– „Staszek ma dziewczynę, a Ania chłopaka. Dodatkowo dziewczyna Staszka ma zdjęcia z Anią na Instagramie, więc wydaje mi się, że są po prostu przyjaciółmi” – czytamy na Instagramie.

Co do prawdziwości przedstawianej widzom więzi pomiędzy Jaroszewską i Obolewiczem na razie pozostaje tylko tworzyć domysły. Miejmy nadzieję, że dowiemy się wszystkiego w nowych odcinkach „Top Model”.

View this post on Instagram

Moja ruda bestia❤️

A post shared by Stanisław Obolewicz (@stannislaw_o) on

View this post on Instagram

Ładnie tu wyglądamy ❤

A post shared by Anna Jaroszewska (@porcelanovva) on

źródło: „radiozet.pl”