Trwa 10. edycja „Tańca z gwiazdami”. To taneczne show budzi wiele emocji, widzowie z zainteresowaniem śledzą postępy swoich ulubieńców. Jednak takich wrażeń nikt się nie spodziewał. Kontuzja w programie na żywo, opuszczone w tańcu spodnie i wiele innych. Zobacz czym zaskoczyli jurorzy i tancerze.

Do tej pory największą sympatią cieszą się występy Barbary Kurdej-Szatan i Sandry Kubickiej. Magda Bereda nie podbiła serc tak wielu telewidzów, jej noty są wciąż najniższe. Jak tym razem oceniono występ gwiazd?

W ubiegłym tygodniu motywem muzycznym programu były lata 80. Teraz uczestnicy tańczyli do tematu „imieniny cioci”. Temat bardzo spodobał się uczestnikom. Wszyscy wzięli udział w dodatkowym maratonie aby mieć możliwość uzyskania dodatkowych punktów. Najdłużej na parkiecie pozostali Akop Szostak i Sara Janicka, to właśnie oni otrzymali dodatkowe 3 punkty.

Zobacz także: LOKAL NIE PRZESZEDŁ KUCHENNYCH REWOLUCJI! MAGDA GESSLER NIE DAŁA RADY W ŁODZI!

Ostatni odcinek był zaskakujący również dlatego, że w jury zasiadł w jednorazowym zastępstwie nowy juror, Kris Adamski. Sympatykom telewizyjnych show znany jest z programu „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Michał Malitowski nie mógł uczestniczyć w programie, ponieważ oceniał zmagania profesjonalnych tancerzy na zawodach tanecznych w Londynie.

W ostatnim odcinku zaskoczyła wszystkich również Ivona Pavlović. Widzowie przyzwyczaili się do wizerunku „Czarnej Mamby”, tymczasem jurorka wystąpiła w białej, błyszczącej kreacji.

Zobacz także: MURAL Z WIZERUNKIEM KORY ZOSTAŁ ZNISZCZONY!

Swoje talenty uczestnicy zaprezentowali tańcząc walca wiedeńskiego, rumbę, jive, fokstrota, tango i quickstepa. Najwyższe noty zebrały pary: Sandra Kubicka i Adam Adamonis oraz Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke. Tym razem spodobał się również występ Damiana Kordasa i Janji Lesar, którzy otrzymali 30 punktów.

Damian podczas występu doznał kontuzji. Dalszy udział w programie będzie dla niego trudny. Mimo skręcenia nogi będzie musiał brać udział w kolejnych próbach do programu.

Para Magda Bereda i Kamil Kuroczko znów znaleźli się na końcu stawki. Jury przyznało im 17 punktów.

Ostatni odcinek obfitował w zaskakujące zdarzenia. Podczas występu Sandry Kubickiej i Adama Adamonisa, tancerzowi spadły spodnie! Ale jury oceniło występ bardzo wysoko, para otrzymała za taniec aż 28 punktów!

Źródło: „fakt.pl”