Wszystkich fanów „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” czeka w tym tygodniu niemałe rozczarowanie. W związku z przypadającym na piątek dniem Wszystkich Świętych, Polsat postanowił wyemitować film zamiast kolejnego odcinka show.

Jak podaje Super Express, „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” już od 5 lat jest obecny w ramówce Polsatu. Każdy odcinek tanecznego show ogląda około 2 miliony telewidzów. Można zatem założyć, że najnowsza decyzja stacji będzie ogromnym rozczarowaniem dla wielu osób.

Polsat zdecydował się na zawieszenie „Tańca z Gwiazdami”. Powodem jest wypadające w piątek święto Wszystkich Świętych. Aby zobaczyć kolejne taneczne zmagania gwiazd będziemy musieli poczekać do kolejnego tygodnia.

W zamian będziemy mogli zobaczyć film „Slumdog. Milioner z ulicy”. Polsat zdecydował się na wysoko ocenianą i nagradzaną produkcję. Film zdobył bowiem 8 Oscarów, 4 Złote Globy i 7 nagród BAFTA.

W „Slumdog. Milioner z ulicy” poznajemy historię Jamala Malika, który bierze udział w indyjskiej wersji „Milionerów”. Chłopak radzi sobie świetnie, co wzbudza nieufność prowadzącego program, Prema Kumara. Z jego polecenia policja aresztuje głównego bohatera dzień przez finałem teleturnieju.

W życiu jednego z jurorów show dzieje się niemało: JUROR „TAŃCA Z GWIAZDAMI” POCHWALIŁ SIĘ NOWYM ZWIĄZKIEM. WIEMY, KIM JEST JEGO DZIEWCZYNA!

Historia tej kobiety wprawia w największe zdumienie. Przeczytaj koniecznie: 67-LATKA URODZIŁA DZIECKO. CZY TO MOŻLIWE, ŻE ZASZŁA W CIĄŻĘ NATURALNIE?

Joanna Tec