Media rozpisywały się jakiś czas temu na temat rozstania jurora „Tańca z gwiazdami”, Michała Malitowskiego, ze swoją wieloletnią partnerką. Tancerz był w związku przez 17 lat z Joanną Leunis, tancerką z Belgii. Teraz tancerz ujawnił, że znowu jest w związku.

W tegorocznej, wiosennej edycji „Dancing with the Stars” nie pojawił się Malitowski. Początkowo tłumaczono jego nieobecność kontuzją pleców. Jednak po pewnym czasie sam tancerz wypowiedział się w sprawie. Malitkowski przyznał, że walczył nie tylko z problemami natury fizycznej, ale również psychicznej.

Juror popularnego show zmagał się z depresją. Wyznał nawet, że miał w głowie najczarniejsze myśli i zastanawiał się nad zakończeniem swojego życia.

Malitowski podniósł się z choroby i radzi sobie teraz z depresją, ale jego związek nie przetrwał trudnego okresu. Tancerz rozstał się ze swoją długoletnią partnerką, Joanna Leunis. Para była razem przez 17 lat, mają 3-letnią córeczkę.

– Zostałem postawiony w trudniejszej sytuacji, ponieważ borykałem się ostatnio z depresją. I to ma na razie duży wpływ na to, jak często mogę się widzieć z córką. Na razie jest ciężko – wyjawił w rozmowie z magazynem „Flesz”.

Michał Malitowski wyznał niedawno, że w jego życiu zaszły poważne zmiany i wszedł w nowy związek.

– Ma na imię Julia. Pochodzi z Australii, tam też się poznaliśmy wieki temu. Nie utrzymywaliśmy kontaktu, mimo że przez jakiś czas pracowała jako instruktorka w mojej szkole w Hongkongu. Dopiero gdy usłyszała o moich problemach, napisała do mnie, że mnie rozumie, bo ona też przechodziła przez to samo. Moi bliscy szybko ją polubili – zdradził w rozmowie z „Flesz”.

Szczegółu na temat życia tancerza opisaliśmy tutaj: MALITOWSKI PIERWSZY RAZ TAK SZCZERZE! WIEMY JUŻ, JAK TRUDNE CZASY PRZECHODZIŁ!

Spore zamieszanie wywołała niedawna jedna z uczestniczek show TVP: CO UKRYWAŁA UCZESTNICZKA PROGRAMU „ROLNIK SZUKA ŻONY”? ROZCZAROWANY ROLNIK KOMENTUJE

Joanna Tec